Jump to content
Sign in to follow this  
jara.bor

Zapalovací rampa peugeot307 1.6 80kw benzin rv.2001

Recommended Posts

Podle tvého jiného dotazu soudím, že nepovažuješ důležité hlášení a více jak měsíc s tím tak jezdíš!!! Pak se ale nediv, že máš černé svíčky podle tebe jak uhel. Jeden z obecných ukazatelů o stavu motoru je kouř z výfuku a také stav svíček. Nedochází ke správnému spalování směsi a následně k usazování na kontaktech svíček... jsou li po vyndání event. mokré od benzínu. Vždyť to, že se něco děje se zapalováním, musíš poznat v chodu a následně v tahu motoru, prostě ti to nepojede a každá stodvacítka ti dá na prdel. Hledáš ceny zapal. rampy z důvodů šetření zlaťáků, ale jen tak na okraj, při špatném spalování benzínu, můžeš poškodit kat. A to pak se ptej zas, kolik stojí!

Prostě, udělej si ten čas, podle tebe kterého máš málo a udělej pro to tvé autíčko (naši značku), že zajedeš na jednoduchou diagnostiku do Peugeotu, kde ti řeknou "možnou" závadu. Pak sháněj náhradní díly.

Na svých autech jsem musel spoustu věcí opravit, protože jezdím! Kdybych nejezdil - nic se nepokazí! Ale zapalování bych tu neřešil - prostě servis.

p.s. prominou všichni, že to tady blokuji, ale námi vybraná značka Peugeot není o nic víc poruchová než ostatní značky. Kouknite se na jiné fóra. Prostě žádné auto bez údržby (VČASNÉ) nebude sloužit jak má.

[upravil dne 13/2/08 pilot]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dnes sem si na to udělal konečně chvilku zajel sem do schopu a ta ženská podle mě naprosto:mrk nevěděla co po ní chci když sem ji tam řekl tyhle označení svíček co mě poslal omegaalfa mají to být originál peugeot .

NGK

číslo název

6677 Zapalovací svíčka

Ekvivalent: LFR6B

BOSCH

číslo název

0 242 229 630 Zapalovací svíčka

vzdálenost elektrod: 0,9; průměr v mm: 2,7; vnejsi zavit (mm): 14; Rozměr klíče: 16; Utahovaci moment [Nm]: 28; pocet polu: 1; průměr vlákna [mm]:26,5; rozteč [mm]: 1,25; Stav jiskreni: 3;

model do roku výroby: 2005/05;Ekvivalent: Blister N28 - FR 8 ME ,FR 8 ME

CHAMPION

číslo název

OE178/T10 Zapalovací svíčka

velikost závitu: M14 x 1.25 mm; průměr vlákna [mm]: 26,5; Rozměr klíče: 16; Zapalovací svíčka: Vnejsi elektroda; Zapalovací svíčka: s odporem; vzdálenost elektrod: 0,9

Ekvivalent: OE178 ,REC9MCLX

Taky sem jí řekl že bych potřeboval ty svíčky na krátké vzdálenosti s číslem aspon 8 nebo 7 a ona že jich tam má snad osum druhů ale podle tech originálních čísel jí tam nic nesedělo.Minule si je tam kupoval kámoš na 106ku něco mu dali prej náhrady za originál a jelo to zas na tři válce tak tam koupil na krátké vzdálenosti s číslem 7 a má pokoj už tři roky.

Můžete teda prosím někdo poslat klasické označení které najde v tom jejím CPU buď BOSH nebo SCHAMPION na krátké vzdálenosti aby to ta baba pochopila mám totiž servis cca 30km a nemám šanci se tam normálně dostat

viz.-

Díkas čajas Peugeoťas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×