Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

smrt motorkare


Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

To sou same voloviny... Tihle videa...

Sranda je, ze minuli rok bol prieskum. A s celkoveho poctu aut, a motorek, sa spravil percentulna miera nehodovosti. A vychadzalo, ze v autach sa na procenta zebilo vic lidi...

Ono castokrat sou na vinne vodici osobnych aut. A to plati presne ta nase slovenska a ceska jeb*utost. Jo, tak ty mas motorku, a chces ma predbehnut, no to vies ze ty to dovolim .

Mne to prislo dakedy az humorne. Jednu dobu kym u mne kamarad parkoval stroj sem jezdil na starsi, ale za to dobry SUZUKY RF900R. Nejezdil sem jak blazen, ale ale, castokrat se mi stavalo, ze sem jel po silnici mimo mesta, jel sem ale 100 vkou, a prisel som na nejaku ochcavku, tak sem ji zacal prebihat, a panacek ji zacal urputne stoupat na krk, a silou mocou se snazil vo to abych ho nepredjel. Prislo mi to vzdy dost humorny, nakolik stacilo podradit, votocit rukovjeti a ochcavku uz snad nebilo videt ani v sptnych zrcatkach.

Ale toto sa mi stavalo pravidelne. Uplna zavist toho, ze ja idem rychlejsie.

A jasne, auta maji okolo seba plechy, lenze nevim co by se stalo s vasim autem keby nekde v 200 km/h nabouralo... Tez by vam asi ty plechy a airbagy nepomohli...

S motorkama je problem ale aj so samotnou jezdou. Sice im to davate za zle, ale tez by ste jezdili inak kdyby ste mali co javim 300 koni pod kapotou. Tez by ste tomu stupili obcas viac a poriadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...