Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oslnující semafory


adraj

Recommended Posts

Meni se za LEDky, ktery je nastaveny na max intenzitu - vysel o tom clanek na IDNESu. Mne to nejak extra nevadi, i kdyz uznavam, ze svetlo je trosku ostrejsi..

[upravil dne 12/2/2008 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Uznávám že sou ostřejší ty ledkový ale zase když svítí správně slunko na ty starý tak občas fakt není poznat co tam je.

to plně souhlasím.Za ostrého sluníčka nebylo nic vidět.:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Uznávám že sou ostřejší ty ledkový ale zase když svítí správně slunko na ty starý tak občas fakt není poznat co tam je.

Nemůžu než souhlasit!!! Když nás v noci můžou oslňovat takové kraviny jako obří tv na nuseláku a její blikající reklamy, pak semafory jsou zcela v pořádku:super Při poslední jízdě mě tak skočila akorát nějaká reklama na Nike s bílým pozadím a fakt zážitek, oči jak angorák:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis nez ostre svetlo me stvou automaticke semafory, ktere maji permanetne nastavenou cervenou a zelenou davaji jen kdyz se k nim priblizuje auto rychlosti mensi nez 50kmh, u nas na Chodove jsou dva za sebou asi 150m na prechodech kde v bily den je hodne nizky provoz chodcu a v noci tam snad nechodi nikdo (bo jeden prechod je pro cestu do neosvetleneho kunratickeho lesa, takze tam fakt nikdo nechodi) pritom prechody jsou to prehledny, zdaleka je videt jestli nekdo jde nebo ne, musim priznat ze ne vzdy se mi povede projet na zelenou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

spis nez ostre svetlo me stvou automaticke semafory, ktere maji permanetne nastavenou cervenou a zelenou davaji jen kdyz se k nim priblizuje auto rychlosti mensi nez 50kmh, u nas na Chodove jsou dva za sebou asi 150m na prechodech kde v bily den je hodne nizky provoz chodcu a v noci tam snad nechodi nikdo (bo jeden prechod je pro cestu do neosvetleneho kunratickeho lesa, takze tam fakt nikdo nechodi) pritom prechody jsou to prehledny, zdaleka je videt jestli nekdo jde nebo ne, musim priznat ze ne vzdy se mi povede projet na zelenou :D

miluju automatický semafóry :D :D kousek na plzeňskou je jedna jednosměrka odbočka vjedu doní zistim že to nikam nevede tak to otočim, tam semafor, červená a červená je tam pořád pořád už asi 2hou minutu a i dál, jenže je tam kamera.. tak sem to musel jak ***** otočit a projet to jinudy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Meni se za LEDky, ktery je nastaveny na max intenzitu - vysel o tom clanek na IDNESu. Mne to nejak extra nevadi, i kdyz uznavam, ze svetlo je trosku ostrejsi..

[upravil dne 12/2/2008 DD]

O tom se uvažuje i na železničních přejezdech - jen co to někdo s razítkem schválí, údajně na Slovensku jsou již některý přejezdy a LEDkama. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Mě ty semafory hypnotizují... :D

A jééé zase jeden z těch co upřeně civí na zelenou na semaforu a člověk na ně musí troubit aby se rozjeli :D

Ani nevíš, jak je to krásný zážitek, barevná hudba (teda jen tři barvy) a ještě k tomu ty hluboké tóny odzadu. Občas někdo přijde, a chce taky sledovat, snaží se mě dostat od volantu pryč (asi to chce sledovat z mého místa), tak se radši od té doby zamykám. A někdy, ale jen občas, se objeví i čtvrtá barva, modrá, a na tu rád čekám, páč je rychlejší než ty tři. Je prostě taková blesková. A pak už si jen pamatuji jak mi svazují ruce a po nějaké době mě odvádí maminka domu.

[upravil dne 13/2/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...