Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak velka je dira na repro v 405 break


Clown

Recommended Posts

ahoj lidi, poradte pls

jak velka dira je v zadnich dverich 405 break - ja to mam cely z tapecirunkem, takze nevim - jsou tam 16,5 nebo 13?

a taky mne napadlo, jestli by se tam nedalo vyriznutim pomoct nejakymu mensimu ovalku :-) vi to nekdo?

[Editován dne 18/12/03 Clown]

[Editován dne 19/12/03 Clown]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zadnich dverich jsou montazni otvory na 13. Vyriznout jiste pujde, ale musel by si jit do plechu a udelat nejaky doorboardy, pac takhle v zakladu tam nic jinycho nez tu 13 nedas.

A propo, mel sis poridit sedana. Do toho se dá naflákat muziky trochu vic...:D:D:D

512_tn_6.jpg

[Editován dne 18/12/03 Hics]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi v zadu sou většinou upzorněný předem, že je to daň za to, že je vezu, taxi to většinou bez remcání přetrpěj a příště jedou hromadou.... Nejradši jezdím sám a tohle je celkem taktní způsob, jak toho docílit :D:D:D Do kombíku by se dala udělat celkem hustá muzika, ale je tam průser s těma střeďákama ve dveřích. Vejšky se daj nacpat kamkoliv, ale ty středy to chce na jiný místo a to v kombíku moc nejde, zato je tam luxusní místo na woofer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sice tak, ze mam koupeny ovaly 6\"x9\" a dle rady Masinky je tam proste NARVU ;-) a bude.

a s basama nemam takovy problem, ponevadz a protoze mam v nakladovym prostoru velmy vykonne dvou-(a dle nebezpecnosti nepritele za okny nekdy i tri-)pasmovy kravalovy zarizeni ve ctyrnohem provedeni. :-)))

a na dokonceni prostru ve zvuku hudby mi staci tyhle co tam ted dam.

Umite si vubec predstavit, jak ta cubina protestuje proti kazdymu nadbytecnymu predmetu, ktery ji tam dozadu chci dat? A jak se tvari urazene? A ted si predstavte, ze bych tam dal subwoofer a ten by na ni jeste delal BRRRUM BRRRUM BUMM BUMMM 8-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zadních dveří u 405 breaku je překvapivě povícero druhů. Já tam třeba nemám vůbec díry na repro. Ale pokud se nebojíte říznout do plechu, vejde se tam i podstatně větší repro než je 13cm...

Nový model by ty díry snad mít měl, na dveřích z nového modelu, co tu mám, aspoň jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Krmy: čéče, dyks to nejen měřil, ale i montoval. Se pochlub, že tam máš Helmutovy repráky....:-)))) Jo, jo. V Origu sou tam tyhle prcci, ale místo na něco kloudnějšího tam rozhodně je, jen to chce udělat nějakej decentnější doorboard, páč v tomhle místě je plech dost prforovanej, tak aby se měl vetší reprák o co opřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tak napadá, když tu vidím Hicse, že u 405 sedanu a breaku je to stejně. Sedan i break má totiž stejné spodní části dveří, liší se jen těmi vršky. Tapecírunky jsou na to stejné - nikdy by mě to nenapadlo, ale Hicse jo, takže má v sedanu zadní tapecíry z breaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: :D:D:D Já toho mám z breku trochu víc...:-)))) Hicse to napadlo v návalu zoufalsví, čím zaslepit díry po kličkách, když bude mít el. zadní okna, taxem zkusil krom servomechanizmů z breaka použít i ten tapecoš a BINGO! Dyk i ta palubka je z kombajna. prostor v zadních dveřích rozhodně už nehodlám zaplnit reprákama. Myslím, že to zatím stačí, ale tak mě napadá, že by se tam dal dát reprák třá k HF od mobilu. Na to by mohla bejt ta origoš velikost dostatečná :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...