Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řídící jednotka centrálu


fifa24

Recommended Posts

Prosim vás,.. kde se nachází řídící jednotka centrálu v P306 1,9TD, break, r.v.98,... pod zadní pravou sedačkou neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bojim:myslim

Funguje mi na dálku jen zamykání kufru,.. dveře nereagujou ani na klíček v zámku (odemknou se jen jedny)

prolezl jsem celé forum, ale všichni popisujou jen sedany a hatchbacky

[upravil dne 11.2.2008 fifa24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fifa24

Prosim vás,.. kde se nachází řídící jednotka centrálu v P306 1,9TD, break, r.v.98,... pod zadní pravou sedačkou neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bojim:myslim

[upravil dne 11.2.2008 fifa24]

Ahoj, ještě jsem ji nehledal nicméně jsem otevřel kniho Jak na to.

1. vymontujeme sedadlo řidiče

2. odmontuje obložení středového sloupku karoserie

3. vyšroubujeme spodní šroub pro uchycení bezpečnostního pásu a odtáhneme podlahovou krytinu

4. uvolníme dva plastové úchyty, sejmeme řídící jednotku z podlahy a odpojíme konektor

Takže pokud to dobře chápu je v podlaze ve středovém sloupku u řidiče.

Pokud by se jednalo o přijímač dálky tak ten má být ve střeše za stropním osvětlením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RichVa

Původně zaslal: fifa24

Prosim vás,.. kde se nachází řídící jednotka centrálu v P306 1,9TD, break, r.v.98,... pod zadní pravou sedačkou neni!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bojim:myslim

[upravil dne 11.2.2008 fifa24]

Ahoj, ještě jsem ji nehledal nicméně jsem otevřel kniho Jak na to.

1. vymontujeme sedadlo řidiče

2. odmontuje obložení středového sloupku karoserie

3. vyšroubujeme spodní šroub pro uchycení bezpečnostního pásu a odtáhneme podlahovou krytinu

4. uvolníme dva plastové úchyty, sejmeme řídící jednotku z podlahy a odpojíme konektor

Takže pokud to dobře chápu je v podlaze ve středovém sloupku u řidiče.

Pokud by se jednalo o přijímač dálky tak ten má být ve střeše za stropním osvětlením

tohle platí pouze pro P306 break??? Škoda že každej tvrdí něco jinýho,... a já si kvuli tomu rozvrtam celý auto :myslim:myslim :nevim (přijímač vypadá O.K.)

Potřebuju radu od někoho kdo má kombíka a tu jednotku někde viděl:roll

[upravil dne 11.2.2008 fifa24]:roll

[upravil dne 11.2.2008 fifa24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se ještě podívat do pravého zadního boku.

mě taky všichni tvrdily že je u cabria pod středovou konzolí nebo sedačkou. a rozebral jsem půl auta a nic. nakonec jsem jí našel když jsem opravoval stahování zadního okénka byla v pravé bočnici.:mrk

tím ale netvrdím že tam je:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ji mám opravdu za pravou zadní sedačkou, když sklopíš sededlo + opěradlo tak je pod kobercem z kufru (hmatem zjistíš, je tam kapsa a v ní šedá krabička v cca 10-ti dráty), ale jestli ti otvírá jen kufr a při otevření klíčem se otevřou jen aktuální dveře tak bych to viděl na přelámané dráty v průchodce v řidičových dveřích

[upravil dne 12/2/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...