Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A som bez kolies


katro

Recommended Posts

tohle bych střílel, já co chodim do práce tak vypíchaný gumy, často vybitý sklo a vybraný auta :( holt žižkov :( celkově je to dosti v háji :( snad se najdou, zachvíli si vyrazit někam na ty kola raznicema svoje meno primeni vin auta nebo kdoví co dalšího GRRR :( sekat ruce :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nie.. to je len najlepsia foto co som ma u starej mamy na dvore... auto mi stalo pri bitovke...cca 5metrov vzdusnou ciarou od balkona izby v ktorej spali rodicia a vedla v izbe este sestra a nikto nic nepocul... Ani susedia... ti sli na istotu... mali to premyslene... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: katro

Nie nie.. to je len najlepsia foto co som ma u starej mamy na dvore... auto mi stalo pri bitovke...cca 5metrov vzdusnou ciarou od balkona izby v ktorej spali rodicia a vedla v izbe este sestra a nikto nic nepocul... Ani susedia... ti sli na istotu... mali to premyslene... :(

odkiaľ si ? kde by sa asi mohli objaviť??

ktorý okres ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua za to by som zabijal su to hajzli a špine zabit zabit :grr:grr:grr:grr nemam večšich nervou na taketo veci už len ked mi šlohly puklice som kukal s nervami a to nehovorim kola ... tiež ked mi vykradli dom a viem aj kto to bol len som im to hajzlom nemohol dokazat stihly všetko poskovavat a rozpredat behom par hodin a to boli kamoši čo sa teda hrali na kamošou a mali to vopred dobre pramyslene chvilku čo som nebol na dome už aj bolo všetko fuč.. ti hovorim aj tvoja kradež bola naplanovana aj ked na taketo veci netreba extra plan každopadne je to zvečša na objednavku kto bude take kola kde so strachom skladovat hned ich niesol na otočku novemu majitelovi a ked tie kola niekde uvidiš tak najskor už teraz rataj že su na neakom aute a nemnusi to byt ani priliš daleko od teba tomu ver...:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne aj ja si myslim ze tie kolesa isli priamo k novemu malitelovi... ale aj tak... co ak? nahoda je svina... radsej si odsledujem inzeraty... a obehnem aj miesta kde predavaju pouzite kolesa...Inak som z Lucenca... ale pochybujem ze sa objavia tu... urcite sli niekam inam... co uz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...