Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A som bez kolies


katro

Recommended Posts

Tak mi dnes v noci nejaki dobri ludia priamo spod okna ukradli kolesa! A neunuvali sa mi auto ani len poodlozit ale len tak ho polozili na zem! Takze by som vas chcel poprosit ze ak naaaaaahodou najdete inzerat novsi ako 11.2.2008 ze niekto predava elektrony O.Z. F 1 Racing 14" 4x108 prosim Vas napiste mi... Viem ze asi nemam sancu ich najst ale predsa len.. co ak... bo cloveka dost nastve ked mu zmiznu kolesa za takmer 15000 korun... a to nevravim o skodach co narobili na aute.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie bezpecaky som bohuzial nemal... planoval som ich kupit ale kedze byvam na takom mieste kde nic nikdy neukradli a auto mam len asi 3 mesiace tak este neboli... ale asi by ani tie nepomohli... niekto mal tie kolesa vytipovane... ved ked dokazali to auto vytiahnut do boku spomedzi dvoch dalsich aut stojacich za sebou tak ich bolo urcite aspon zo 4-5..Ale teraz si uz bezpecaky urcite zozeniem... aj dva na jedno koleso! a pokusim sa este to foto ak sa mi podari sem dat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

velká škoda což se dá dělat pokud jsi měl tak pěkná kola měl jsi bezpečáky řešit dřív a ne až po ztrátě.Ale vezmu jen to že člověka nase.. pokud mu zcizí i obyčejná plechová a nechá auto na zemi:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda prasárna! Jestli je najdeš, bež jim s kámošema rovnou namlátit držku, protože když to nahlásíš, stejně z toho nic mít nebudou! (A to mně na tom se_e úplně nejvíc..zas je pustěj a co...):grrTo sou takový svi_ě!:grr Zejtra si jedu pro pojistný šrouby, liťáky mám na autě, tak abych nedopadl podobně..:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ty tak to je naozaj smola ale som si isty že tie bezpečnostne šroby by asi pomohli nieje to až take jednoduche a asi ty ktorý ti to urvali šli naisto a vedeli že nebudu žiadne komplikacie s bezpečnostnými skrutkami.Na golfa som si kupil elektrony za asi 60 litrov a bezpečnostne skrutky tam mam na každom kolese dve samozrejme každa uplne ina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo.. az take specificke nie. ale ten majitel predo mnou dva na pravej strane skrabol o obrubnik a jeden na lavej strane bol oprskany niecim bielym co neslo dole... pripadalo mi to ako keby oprskane od zvaracky... a ten stvrty bol v pohode... takze ja by som si ich spoznal... len pochybujem ze sa len tak objavia... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to mrzi.. prajem nech sa najdu aj ked si asi velke nadeje nerobis. Na otcovej toyote tiez chceli nedavno slohnut ALu kola. pri poslednom im auto padlo z hevera na holy spodok a pustil sa alarm. nastastie to auto vydrzalo a kolesa sme nasli za autom v rigole. Ludia su svine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jižním městě jsem potkával jednu dobu dost často auta bez kol a položený přímo na silnici. Dokonce ukradli na Fabii i plechová kola. Je to svinstvo!!

Na Golfu na letních mam origo litý kola a i když to jsou origo tak až je budu nasazovat tak kupuju hned na každé kolo dva bezpečáky. Aktuálně tam mam bezpečák přímo od VW, ale dle mě to je jen na oko. Co jsem zahlédl tak na jiných VW jsou origo bezpečáky úplně stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...