Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

čidlo teploty vody na budik v prístrojovke???


lukas666

Recommended Posts

zdravinm mal by som jednu otázku , kde nájdem čidlo teploty vody čo ukazuje na budík prístrojovky???? dnes som bol diagnostike, kde mi nameral teplotu 85 stupnov a nna budiku sotva 70.... .chcel by som to dat do poriadku,, neni to náhodou čo ide dava info aj do riadfiacej jednotky, dakujem velmi,, ak mozem poprosit foto.... taktiež je asi v haji aj čidlo teploty oleja, bo ked zapnem kluc vyleti na max a asi po 5 sekundách padne dolu a už ukazuje asi normalne.. tak neviem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukas666

zdravinm mal by som jednu otázku , kde nájdem čidlo teploty vody čo ukazuje na budík prístrojovky???? dnes som bol diagnostike, kde mi nameral teplotu 85 stupnov a nna budiku sotva 70.... .chcel by som to dat do poriadku,, neni to náhodou čo ide dava info aj do riadfiacej jednotky, dakujem velmi,, ak mozem poprosit foto.... taktiež je asi v haji aj čidlo teploty oleja, bo ked zapnem kluc vyleti na max a asi po 5 sekundách padne dolu a už ukazuje asi normalne.. tak neviem

No, co se týká čidla teploty oleje, tak jestli to máš stejně jako já v 306ce, tak to po otočení klíčkem ukazuje hladinu a až po těch, jak píšeš, pěti sekundách to začne ukazovat teplotu. Jinak s tou teplotou vody by to mohly bejt vzduchový kapsy. Máš odvzdušněnej okruh??? U 306ky jsou tři místa na odvzdušnění. Já jezdil taky určitou dobu se svym XSičkem a v místě čidla teploty jsem měl vzduchovou kapsu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...