Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

když se z chlapa stane dítě


jakub106GTI

Recommended Posts

Původně zaslal: jakub106GTI

Jo..co na to říct...aaaa..... Jednou jsem měl možnost usednout do F40 a ačkoli jsem s ním nejel, protože stálo v soukromé sbírce Ferrari, zmocnil se mě pocit, který sem nikdy před tím neměl..když člověk na vlastní oči vidí tu nádheru..sedí v Recaru kde ho upíná 4 bodový pás..všechno okolo je čistě jen účelové, otáčkoměr do 10 000otáček, rychloměr omezuje číslice 360.... Ale na druhou stranu na mne také dýchla Italská "kvalita".. Naproti tomu když jsem usednul vedle do F 250 GTO za tři čtvrtě milionu Euro, adrenalin vyběhne ještě výš a člověk by se té ryzí síly chopil a strašně rád by ty koně pod kapotou procválal, nikde žádná elektronika, jen umění řídit a krotit ten brutální výkon.. Ferrari je prostě sen..:roker

[upravil dne 11/2/08 jarajarda]

post-0-14109598989362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

je to krasny ale zivit bych to nechtel.. a ty sluchatka v McLarenu sou fakt husty..:D

S tím se nejezdí denně a v tu chvíli je Ti to šumák kolik to žere:super Loni jsem si od kámoše půjčil 911Carerru a za 40minut 500,- v hajz.......:D Ale na to prostě v tu chvíli kašleš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Béďa

je to krasny ale zivit bych to nechtel.. a ty sluchatka v McLarenu sou fakt husty..:D

S tím se nejezdí denně a v tu chvíli je Ti to šumák kolik to žere:super Loni jsem si od kámoše půjčil 911Carerru a za 40minut 500,- v hajz.......:D Ale na to prostě v tu chvíli kašleš..

No tak když to tak vemu,že za příbuznejma k Náchodu jedu tím svím busem dvě a půl hodiny.:myslimIkdyž s tímhle bych tam byl o něco dříve.:D Ale zase si myslím,že kdo si může toto dovolit,tak asi spotřebu nějak neřeší.:roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Béďa

je to krasny ale zivit bych to nechtel.. a ty sluchatka v McLarenu sou fakt husty..:D

S tím se nejezdí denně a v tu chvíli je Ti to šumák kolik to žere:super Loni jsem si od kámoše půjčil 911Carerru a za 40minut 500,- v hajz.......:D Ale na to prostě v tu chvíli kašleš..

No tak když to tak vemu,že za příbuznejma k Náchodu jedu tím svím busem dvě a půl hodiny.:myslimIkdyž s tímhle bych tam byl o něco dříve.:D Ale zase si myslím,že kdo si může toto dovolit,tak asi spotřebu nějak neřeší.:roker

Právě, mě ta chvilka prohnala studenstkou peněženku až až:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...