Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jízda vlevo


Vydrýsek

Recommended Posts

a myslis ridit vlevo s evropskym autem a nebo presednout do anglickeho auta a jezdit vlevo, je to rozdil, v tom anglickem je to jeste o neco horsi, nebot se musis naucit to, ze vetsi cast auta mas na druhe strane nez jsi zvykly, takze odhadovat spravne vzdalenosti pri prujezdech okolo zdi apod, je to trosku narocnejsi. I s evropskym autem budes mit trochu problem treba zvyknout si na vcelku hodne pritomnych kruhovych objezdech, strihnout to doleva a jet po smeru hodinovych rucicek a i pri vyjezdu nevjet do protismeru :) Chce to soustredit se na jizdu, aspon ja jsem to tak mel, ze hodne veci ktery tady delas za volantem automaticky, tak tam jsem obcas zavahal jestli to je dobre. Musim priznat ze i na prechodech jsem mel trochu problem, obcas jsem se zapomenul a malem vlezl pod auto ktere jsem z te strany necekal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

No, asi bych jel svým... rýsuje se mi možnost tam jet na půl roku studovat....

kamos z vejsky tam ted studoval tri roky na PGS, koupil si tam docela peknou 405, novej model, r.v. 95 ;) tusim ze ho vysla na nejakych 700 liber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

No, premyslel jsem, tam neco koupit a pak si to sem privest ;) Jenže by se muselo zjistit jak je to s pojištěním apod... to budu muset všechno zvážit.

jo s pojistenim je to tam docela slozity, kamos mi to sice vysvetloval, ale uplne jsem to nepochopil, myslim ze na vysi pojistky melo vliv i jakou znacku (SPZ) to auto melo, bylo tam hodne faktoru a i dve stejny auta mohly platit ruzne vysoke pojisteni a ty rozdily byly celkem velky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

a platí tam přednost zprava ?

Jo, ale jen na kruháči. Ale není to přednost zprava jako taková, ale jen to, že kdo jede po kruháči, ten má přednost.

Na normálních křižovatkách tu bude jako u nás, ale obráceně. Čili přednost zleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...