Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volby presidenta


Medion

Recommended Posts

Hnus, humus, nechutnost, arogance.

Já bych jim zmrazil peníze a jídlo do doby než to vyřeší.

Jsme pro srandu celý Evropě a možná i dál..........:( :( :(

Jde jim pouze vo jejich koryta./když dáš hlas tomu, tož mi ti pomůžem do správní rady..../

Je mi z nich na blití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s volbama vlady a prezidenta by se to melo udelat jako s volbou papeze, zavrit pany na hrade do konirny a nepustit, dokud se nedohodnou (a neee jen na tom, ze by se mozna mohli nekdy dohodnout....).

nejvic me nastval zpusob, jakym volili, podporoval jsem verejnou volbu (ve stylu poslanec je jmenovite vyzvan, rekne pro/proti a tak dale), protoze me zajimalo jak voli ti, kterym jsem dal kdysi hlas. To, co predvedli je akorat zpusob, jak stranicke sekretariaty muzou kontrolovat kdo jak volil, ale k lidem se nedostane nic... chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Já si to na chvilku pustil než jsem se šel provětran ven s hafanem a docela jsem se pobavil, jen tomu chyběla nějaká ta rvačka :roker:roker

Vůbec jsi o nic nepřišel, dokonce bych řekl, že s tím hafanem jsi si užil víc než sledováním TV. :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že jedině přímá volba prezidenta občany může být východiskem z toho marasmu, který naši "pomazaní" už několik let předvádějí. (narozdíl od Vvittyho já byl pro volbu tajnou, právě proto, aby se poslanci nemuseli bát volit podle svého svědomí - a na tak, jak jim Pablbek s Burákem nařídí).

Jinak čím dál víc souhlasím se starým tvrzením, že politika je svinstvo a udržet se u koryta mohou jen obrsvině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myslím si, že jedině přímá volba prezidenta občany může být východiskem z toho marasmu, který naši "pomazaní" už několik let předvádějí. (narozdíl od Vvittyho já byl pro volbu tajnou, právě proto, aby se poslanci nemuseli bát volit podle svého svědomí - a na tak, jak jim Pablbek s Burákem nařídí).

Jinak čím dál víc souhlasím se starým tvrzením, že politika je svinstvo a udržet se u koryta mohou jen obrsvině

Jo ale vo tý přímý volbě každej novej "presi" a ostatní žvaní pouze max 3měsíce po tý co ho zvolili !!!

Nechápu - proč by se poslanci MĚLI BÁT koho volí - snad ať občané vidí koho jejich "zaspupič" volí ???

Spíš je to tak - že dej hlas "XY" a mi ti pomůžem, když nedáš /veřejně tož ti taky pomůžem - ale jinam /co si můžu jinak myslet o ochoření poslanců ???/

Vždyť dříve se někteří museli nechat dopravit vrtulníkem - kvůli veledůležitýmu" hlasování ???

Jak říkám - chce se mi blejt velebnosti !!! :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý byl taky rozhovor langra s bursíkem / TV to asi vzala směrovým mikrofonem /.

Jejich diskuze byla opravdu zajimavá a na úrovni - "kdo si s kým vytře p*del a koho to ještě čeká"..........

Opravdu "kvalitní" zástupci lidu..............

[upravil dne 11.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Medved: je pravda, ze tajna volba umozni poslancum mene dbat na doporuceni stranickeho sekretariatu, ale na druhou stranu by me zajimalo, jestli dotycny poslanec opravdu hlasoval tak, jak mluvil pred volbou.

bohuzel, zpusob ktery zvolili toto neumoznuje a evidentne je vhodny pouze pro stranicke sekretare....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Dobrý byl taky rozhovor langra s bursíkem / TV to asi vzala směrovým mikrofonem /.

Jejich diskuze byla opravdu zajimavá a na úrovni - "kdo si s kým vytře p*del a koho to ještě čeká"..........

Opravdu "kvalitní" zástupci lidu..............

[upravil dne 11.2.2008 myryn]

JJ, myryne tohle se klukům fakt povedlo:D. Reprezentace jak má být.

A ještě se mě líbilo jak si tam všichni prohlíželi strop a jak tam kníže Trautenberg- Schwarzenberg usnul. A když se ho potom ptali tak se přizná k tomu, že ho to prostě nezajímá a beztak ho to nudilo. :D :D. Taky bych za tohle chtěl brát peníze. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...