Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět dešťový senzor


MUF

Recommended Posts

Ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenašel. Proto se ptám: mám 406, r.v. 98 a při zapnutí páčky do polohy Auto mi stěrače stírají pravidelně asi po 4 vteřinách. Prostě deš. senzor nefunguje jak má. Nevěděl byste někdo co s tím je???Zelená dioda svítí.děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MUF

Ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenašel. Proto se ptám: mám 406, r.v. 98 a při zapnutí páčky do polohy Auto mi stěrače stírají pravidelně asi po 4 vteřinách. Prostě deš. senzor nefunguje jak má. Nevěděl byste někdo co s tím je???Zelená dioda svítí.děkuju

neni mastne sklo ? co stav gumiček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MUF

gumičky jsou nové, sklo je čisté

co špina a prach zevnitř , sundej vnitřni zrcatko pak odcvakneš dve spony co drží senzor a vyčistit sklo zevnitř. vic mě nenapada , leda sensor ko ale to si netroufam tvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MUF

Ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenašel. Proto se ptám: mám 406, r.v. 98 a při zapnutí páčky do polohy Auto mi stěrače stírají pravidelně asi po 4 vteřinách. Prostě deš. senzor nefunguje jak má. Nevěděl byste někdo co s tím je???Zelená dioda svítí.děkuju

Přesně to mi dělalo taky , začal fungovat jako ciklovač a já jsem po oddělaní zrcátka zjistil, že je odlepený jeden kovový držák co je přilepený na skle. Pořádně jsem ho očistil od těch zbytků starého lepidla , přilepil silikonovým tmelem zpět na jeho místo a nechal zaschnout do druhého dne... Potom jen přidělaš senzor zpět na své místo a zase bude fungovat jako nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Původně zaslal: MUF

Ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenašel. Proto se ptám: mám 406, r.v. 98 a při zapnutí páčky do polohy Auto mi stěrače stírají pravidelně asi po 4 vteřinách. Prostě deš. senzor nefunguje jak má. Nevěděl byste někdo co s tím je???Zelená dioda svítí.děkuju

Přesně to mi dělalo taky , začal fungovat jako ciklovač a já jsem po oddělaní zrcátka zjistil, že je odlepený jeden kovový držák co je přilepený na skle. Pořádně jsem ho očistil od těch zbytků starého lepidla , přilepil silikonovým tmelem zpět na jeho místo a nechal zaschnout do druhého dne... Potom jen přidělaš senzor zpět na své místo a zase bude fungovat jako nový.

Presne to iste som mal ja a presne tak isto som to aj spravil...ale pouzil som sekundac a myslel ze nevydrzi

Ale uz je to viac ako pol roka a drzi a drzi :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...