Sign in to follow this  
Followers 0
Jurašek

nestartuje netočí - pomóóóóccc

21 posts in this topic

Prosím o pomoc, nestartuje auto, přijel jsem k benzínce a když chci odject auto nenastartovalo, Vůbec netočí, ani ve startéru necvakne.Při otočení klíčku pouze zhasne rádio vypne se větrák,zhasne kontzrolka dobíjení a jinak ani ťuk. Pojistky jsou OK. Roztlačit to jde, naskočí hned. Neměl by někdo elektrické schéma 106 z r.1992 abych se v té změti trochu vyznal.

Dík za případnou radu.

Tě tu vítám! A nešil! Zkontroluj si upevnění svorek na baterce....

Jurášek je opravdu můj nick, nikoho neduplikuju :-) Jdu zkontrolovat tu baterku,ale upevnění svorek na baterce je OK

Tak jsem byl změřit baterku, má 12,5V a když zkusím startovat tak ani nepoklesne napětí, je to jak kdyby nic nešlo do startéru.

Původně zaslal: Jurašek

Jurášek je opravdu můj nick, nikoho neduplikuju :-) Jdu zkontrolovat tu baterku,ale upevnění svorek na baterce je OK

Tvuj nick mozna, moje prijmeni, po generace, urcite ;-)

Co bys chtěl u nás mají sousedi pejska jokšíra se jmenem Jurášek .Pojmenovali jej podle koně z Popelky

Původně zaslal: sarkomi

Co bys chtěl u nás mají sousedi pejska jokšíra se jmenem Jurášek .Pojmenovali jej podle koně z Popelky

Fajn, diky, jeste nejaky dalsi vysmivani? ;):aut Jinak s tou Popelkou mam jednu prihodu, ale na napsani to neni...

Světla svítí a ani nepohasnou, jen zhasne rádio a kontrolka dobíjení, vnitřní osvětlení také svítí a ani nepohasne.

MatrixChose já jen že dotyčný není jediný s tím jménem neboli nickem

Jurašek na kabely ke startéru jsi koukal??

[upravil dne 10/2/08 sarkomi]

koukal jsem je tam sice špatnej přístup, ale vede k němu jeden silnej zakrytej tumou a jeden slabý a oba drží, myslel jsem jestli ten slabý neupadl, ale je vpořádku.

zkusim vyndat starter a kouknout na ty uhlíky, jen jak se k nemu nejlíp dostanu, je tam dost blbej přístup:( :myslim, máte s tím někdo zkušenost???