Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Liberecký sraz Peugeot- Pozvánka


Recommended Posts

Z www.automuzeum.cz

Automuzeum se otevírá již v březnu.

Automuzeum bude pro sezónu 2008 přístupno veřejnosti již 8 března při dnu otevřených dveří, které bude pořádat pivovar KONRAD.

Dne 13.3.2008 však bude muzeum uzavřeno, neboť budeme všichni ve Stuttgartu !!!

Vratislavické Automuzeum bylo otevřeno v roce 2003 v některých nevyužitých halách místního, dnes opět již sedmím rokem fungujícího pivovaru KONRAD.

Otevřeno je od března do října každou neděli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Mimochodem, tak přijeď te všici v jedný koloně z Prahy a já vás kdyžtak navedu, abyste nemuseli nikde bloudit:super

Stejně si myslim, že bysme se všichni sešli nejdýl u Turnova na dálnici do Liberce, tam bych se připojil i já (pokud v pondělí zjistim, že mam v tu sobotu volno) a Oni s jeho 306kou.

[upravil dne 22/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Mimochodem, tak přijeď te všici v jedný koloně z Prahy a já vás kdyžtak navedu, abyste nemuseli nikde bloudit:super

Stejně si myslim, že bysme se všichni sešli nejdýl u Turnova na dálnici do Liberce, tam bych se připojil i já (pokud v pondělí zjistim, že mam v tu sobotu volno) a Oni s jeho 306kou.

[upravil dne 22/2/08 Stifler]

Pokud to vyjde, budu se těšit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: mitch.mb

Stifler: Nevim co delas ale neslo by si to vymenit s nejakym kolegou?

no, mít jinýho vedoucího tak snad i jo, ale takhle asi těžko, ale zkusit to ještě můžu... :myslim

Vidíš:) Naděje ještě je:) Zkus to:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: mitch.mb

Stifler: Nevim co delas ale neslo by si to vymenit s nejakym kolegou?

no, mít jinýho vedoucího tak snad i jo, ale takhle asi těžko, ale zkusit to ještě můžu... :myslim

Vidíš:) Naděje ještě je:) Zkus to:super

No, já do toho zase tak velký naděje nevkládám - znám dost dobře svý nadřízený. Ale pokusit se o nemožný můžu. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam dobrou zprávu. Vedoucí je na nějakym školení v Kounově - stejně tam jen furt chlastaj. Ale vrátí se až v pondělí a to už bude pomalu pozdě něco řešit a hlásit se na sraz. Prozatímní zástupce vedoucího si s tim neví rady a poslední oficiální zástupce vedoucího nám od ledna utekl dělat zástupce na kriminálku, takže nevim. Co, Jardo? Má cenu se hlásit případně ještě příští pondělí, až budu já i vedoucí v práci??? Nebyl by to pro tebe velkej organizační problém, pokud by se stal zázrak a já bych mohl dorazit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Nemam dobrou zprávu. Vedoucí je na nějakym školení v Kounově - stejně tam jen furt chlastaj. Ale vrátí se až v pondělí a to už bude pomalu pozdě něco řešit a hlásit se na sraz. Prozatímní zástupce vedoucího si s tim neví rady a poslední oficiální zástupce vedoucího nám od ledna utekl dělat zástupce na kriminálku, takže nevim. Co, Jardo? Má cenu se hlásit případně ještě příští pondělí, až budu já i vedoucí v práci??? Nebyl by to pro tebe velkej organizační problém, pokud by se stal zázrak a já bych mohl dorazit???

¨

V pohodě i kdybyste přijeli dva, rezervu udělám 3místa. Mobil kdyžtak na mě máš? 774 064144 tak hoď SMS jakmile budeš něco vědět:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

V pohodě i kdybyste přijeli dva, rezervu udělám 3místa. Mobil kdyžtak na mě máš? 774 064144 tak hoď SMS jakmile budeš něco vědět:)

jo, mobil na tebe mam, už jsi ho tu dříve psal. Ale vypadá to ještě hůř. Jedinej kolega, se kterym bych si mohl šichtu vyměnit, tak má bohužel už jiný plány, který nemůže zrušit, tak to vypadá, že z toho nic nebude. Ještě zkusim u vedoucího, jestli by nešlo dát mi takhle narychlo dovolenou, ale moc nadějí tomu nedávám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...