Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké lepidlo nebo něco jiného


adraj

Recommended Posts

prosím o radu,jaké lepidlo nebo jinou věc.Potřebuji poradit se záslepkamy na 806. Původní majitel asi záslepky vylomil,nebo nevím. Mám sundanou masku i světla,ale jak jsem zjistil nemám za co ty záslepky přidělat:bojim.Vše je totiž vylámané a šroubky není do čeho přidělat. A tak se ptám na nějaké kvalitní lepidlo,které by to dobře chytlo:myslim:papa Předem děkuji a za každou odpověd budu vděčen:D

[upravil dne 10/2/08 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Ak ten spoj nebude velmi namáhaný tak skús Chemoprén a ak to má byť pevné tak tavnú pistoľ.

potřebuju to na ten přední nárazník,tam co je na něm ta díra:D S tou tavnou pistolí nemám žádné zkušenosti,takže kdyby to opravdu pomohlo,tak ji kvůli tomuto koupím.:)

[upravil dne 10/2/08 adraj]

post-0-14109598980776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rakvajs

Silikon né je mastnej

Musíš mít správnej silikon. A dát ho do správnejch míst. Když je podklad odmaštěněj a suchej tak drží jako čert. A hlavně je pořád pružnej. Už jsem pár věcí takhle přidělával a úplná pohoda. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

prosím o radu,jaké lepidlo nebo jinou věc.Potřebuji poradit se záslepkamy na 806. Původní majitel asi záslepky vylomil,nebo nevím. Mám sundanou masku i světla,ale jak jsem zjistil nemám za co ty záslepky přidělat:bojim.Vše je totiž vylámané a šroubky není do čeho přidělat. A tak se ptám na nějaké kvalitní lepidlo,které by to dobře chytlo:myslim:papa Předem děkuji a za každou odpověd budu vděčen:D

[upravil dne 10/2/08 adraj]

Lepidlo na lepení autoskel, to se neuklepe.. Ale pod to odmastit. Ale ta světla jsou fakt lepčí nápad :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...