Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

boj s magistrtom v Púchove


ajven

Recommended Posts

Tak som sa rozhodol už nenechať to tak a poukázať na to ako naša radnica predáva pozemky, ktoré mali byť parkom a teraz tu chce jedna podnikateľka urobiť reštiku aj s podzemnými garážami a zakryla to úmyslom vybudovať "Detské centru" kde môžu rodičia nechať deti za peniaze sa hrať. Ale gro peňazí má ísť z prenájmu garáží a reštiky.

Tu som ja :

TA3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky Ajven. Sám upřimně mohu říci,že mě to také štve. U nás kousek od baráku byl kousek zeleně. Koupila to nějaká firma a postavila tam co jiného než kanceláře. Na druhé straně od nás zase zabrali parkoviště a už tam stojí čtyřpatrová docela dost velká budova. Kousek od této budovy zbourali věžák Armabetonu a staví zde ještě větší budovu. Když to tak vezmu už jenom čekáme kdy k nám přijdou s nabídkou na odkup pozemku,že zde něco postaví.:grr Opravdu mi to připádá,že kdo má peníze,ten je opravdu pánem a nic ho nezastaví. Sousedům tu velkou budovu postavili kousek za domem a at sepisovali petice,kterou jsme i mi podepsali,tak to stejně postavili. Co jiného dodat. Držím palce at se Vám to povede.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...