Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folie na Coupe


Y2K

Recommended Posts

Zdravim,

chcel by som dat folie na moje coupe.

Myslite ze to je dobry napad???

A chcem sa spytat kolko percentne zatmenie je dovolene na Slovensku na prednych oknach, pretoze polovica auta (iba zadne bocne okan) cierne sa mi nepaci, chcel by som dat boky jeden odtien a zadne velke sklo cierne.

Co na to poviete???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

na predne bocne nic podla zakona.to je na ... takze som rozmyslal nad pokovenim,ale tam sa mi zase nepaci ze musi ist zadne sklo von

A sakra.....to vazne ze nic?

Mne sa zda ze daco povolene je... nejakych 15 percent....ale samozrejme sa mozem mylit.

No ak by to bolo tak tak potom asi kaslem na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slovensku je jakakoliv folie zakazana. je uplne jedno ci je pruhledna proste tam nemuze byt a kdyz je tak je to na technicak. ale jinak su folie dobry napad na kazde auto. jen mne taky stve ze nemuzu byt taky na prednych oknech :( vyzera to tak mnohem lip. tez jsem chtel folie i na predni okna trochu svetlejsi ale uz me to preslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

na slovensku je jakakoliv folie zakazana. je uplne jedno ci je pruhledna proste tam nemuze byt a kdyz je tak je to na technicak. ale jinak su folie dobry napad na kazde auto. jen mne taky stve ze nemuzu byt taky na prednych oknech :( vyzera to tak mnohem lip. tez jsem chtel folie i na predni okna trochu svetlejsi ale uz me to preslo

No tak v tom pripade je asi tato tema uz bezpredmetna :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

niekde pred mesiacom a nieco sa to tu riesilo.jeden clovek tvrdil,ze uz je to dovolene tak som si vyhladal zakon a presiel vsetky fora ale je to stale zakazane a podla mna sa to menit ani nebude.daval som tam aj ten zakon.skusim to pohladat

fajn dik....ale len aby sme sa rozumeli...myslim predne bocne okna...jasne ze nie celne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis jako jen zadny kromne bocnych zadnych. nooooo nevim. to asi neee :mad: ale vzdyt to nevypada az tak hrozne jen na bocych a zadnym skle. pred dvema dnami jsme videl nadhernou stribrnou 406 coupe a mnela takhle folie a vubec to nekazilo nadherny tvary coupatka :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

myslis jako jen zadny kromne bocnych zadnych. nooooo nevim. to asi neee :mad: ale vzdyt to nevypada az tak hrozne jen na bocych a zadnym skle. pred dvema dnami jsme videl nadhernou stribrnou 406 coupe a mnela takhle folie a vubec to nekazilo nadherny tvary coupatka :mrk:mrk:mrk

Mne sa to totalne hnusi...take polovicne auto

Ale samozrejme vec nazoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

da sa,len ma stve ze dvere su tak velke ze dovnutra vidno rovno do tvare.na inych autach to je v poho lebo je tam stredna cast-stlp.

Y2K- nerozmyslal si nad pokovenim?

Nooo pravdupovediac som to este asi ani nevidel nazivo.

A hlavne to ze okno musi ist von mi tiez moc nevonia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo je to fakt jako by polovinu aut urizli. ani mne se to vubec nelibi :grrale ja folie proste chci takze ich dam nalepit na bocni a zadne okna a predky vynecham i kdyz to nebudu delat s velkym nadsenym. presto vsechno maji folie velkou vyhodu :roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...