Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co s pátýma dveřma?- VYŘEŠENO A HOTOVO!!!


Dundee

Recommended Posts

Dneska na mě z Dřeváka doslova vyskočilo okno z pátých dveří, když jsem u spodní strany okna odehnul těsnění, abych tam nacpal tmel na zadělání děr. Co se objevilo pod oknem, mě doslova šokovalo. Dole prakticky chybí rantl na těsnění a většina plechu pod těsněním jak zvenku, tak zevnitř.

vrata.jpg

Tak se vás ptám, co s těm vratama udělat? Napadly mě následující řešení:

1. vrata vyvařit novym plechem a vsadit okno

2. vrata vyspravit laminátem a vsadit okno

3. místo okna vsadit plexisklo a chytit ho na nýty a silikon

4. místo okna navařit plech s vyříznutou dírou, do které dát plexisklo, to chytit na nýty a silikon

Díky za každej tip;)

[upravil dne 11/3/2008 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych dal za 5,koupit jiné dveře.Když to vyvaříš určitě to za čas zrezne.Laminát pracuje jinak než plech a určitě to někde rupne.Plexisklo asi neee.A ten plech :mad:.Určitě taky záleží na tom jak ten vůz chceš používat dlouho!A hlavně na jaký účel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o Dřeváka, to jsem zapomněl napsat. Tudíž jde jen o to, aby do toho auta nefoukalo a neteklo, dříví v kufru vadit nebude, co ho bude krejt:D

mio: Jestli to po opravě vydrží dva roky, vydrží to možná dýl, než celý auto;) Jiný dveře na 305 v lepšim stavu těžko seženu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jedná se o Dřeváka, to jsem zapomněl napsat. Tudíž jde jen o to, aby do toho auta nefoukalo a neteklo, dříví v kufru vadit nebude, co ho bude krejt:D

mio: Jestli to po opravě vydrží dva roky, vydrží to možná dýl, než celý auto;) Jiný dveře na 305 v lepšim stavu těžko seženu.

Tak to se přikláním k tomu plechu.(4)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak ty vrata už opravovaný byli.

Jiný v lepším stavu jsou nesehnatelný.

Dundee: Věděl bych o jedněch, možná jsou v trochu lepším stavu ale kdo ví. Ale to je na dlouho.

P.S. Kdybys to vyřešil plechem, tak by se mi hodilo to okno, pokud je celý (pokud možno s gumou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Couvat na zrcátka není problém, až mu přijdeš na chuť tak už jinak couvat ani nebudeš.

,

O tom mi povídej, jezdil jsem chvilku s C4kou, tam musíš couvat na zrcátka, protože dozadu není vidět z hola nic - hodně jsem se bál, abych do něčeho nenacouval...

Myslel jsem, že na to vyzraju - chtěl jsem koukat dozadu při otevřených řidičových dveřích - jenže to auto je tak tlustý že tam skoro nebylo vidět nebo bych vypadnul ven. :)

Na pokusy tenkrát nebyl čas. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

:myslim:myslim:myslim jak jsi to myslel:)

Nedávno tu bylo to téma.

Ten break co má Dundee mi byl nabídnut za odvoz. Chtěl jsem ho rozebrat ("zužitkovat"), jenže Dundee že si ho vezme na dříví....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

Couvat na zrcátka není problém, až mu přijdeš na chuť tak už jinak couvat ani nebudeš.

,

O tom mi povídej, jezdil jsem chvilku s C4kou, tam musíš couvat na zrcátka, protože dozadu není vidět z hola nic - hodně jsem se bál, abych do něčeho nenacouval...

Myslel jsem, že na to vyzraju - chtěl jsem koukat dozadu při otevřených řidičových dveřích - jenže to auto je tak tlustý že tam skoro nebylo vidět nebo bych vypadnul ven. :)

Na pokusy tenkrát nebyl čas. :roll

Tý prdo,já to zkoušel s tramvají a taky to nejde couvat jenom na zrcátka:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: adraj

:myslim:myslim:myslim jak jsi to myslel:)

Nedávno tu bylo to téma.

Ten break co má Dundee mi byl nabídnut za odvoz. Chtěl jsem ho rozebrat ("zužitkovat"), jenže Dundee že si ho vezme na dříví....

Ano to vím.To téma jsem sledoval,protože mě docela zajímalo jak mu to bude jezdit. A ono to jezdí:D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

No jo, má z toho radost jak dítě na Vánoce... :D

Asi si promluvíme:grr:D

Okno i s gumou zůstaly v pohodě, jen si nejsem jistej funkčností vyhřívání, páč mám určitě přelámaný kabely u pantů (nejde ani motor stěrače). Celý vrata nesundám, pak by mi pršelo do auta a hlavně bych ve 120 km/h rychlosti (tak tak, i naloženej dokáže krásně pelášit:D) všechno dříví postrácel:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...