Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Miras tuní káru


MirasCC

Recommended Posts

Hele Kingu, nebavili my sme se náhodou už kdysi dávno v minulosti že vyrobíme nějakej regionální mikrosrázek? Nebo s kým to bylo z Novýho Města? Teď koukám na tvoje bydliště a vyvstal mi v hlavě neodbytnej pocit, že sme něco takovýho kdysi řešili. Bo se mi to zdálo? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MirasCC mno, co já si vzpomínám akorát sme mluvili o tom že sme krajani:D, jestli pamatuju dobře, srazík sme spolu neprobírali...

ale kdyby se tu něco podniklo, nebyl bych ani proti :super nějaký výkendový odpoledne bych se mohl zajet podívat a pokecat s kolegama tu od nás z Vysočiny. Nevidím v tom zatím žádnej problém.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

King: Z bezprostředního okolí Města vím jen o tobě a o sobě, takže to na žádnej velkej sraz nevypadá :) Vcelku pravidelný minisrazy pořádají kluci v Havl Brodě, tam sem bohužel zatím neměl šanci se ukázat. Ale třeba se tam někdy potkáme ;)

Hanys55: Všechny díly jako takový jsou homologovaný, atest na vejfuk jako komplet nemám. Něco takovýho se řeší?

BoneDaddy: Jak ne a ne sehnat? To asi moc intenzivně nesháníš, ne? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berkoff: Nevadí, já se tím ani nijak zvlášť nechlubil, pochopil sem že nejsi zrovna příznivce podobných úprav. Nicméně beru to jako pochvalu, z toho plyne že vyluzovanej zvuk je v normách a nejedná se o žádnou rachotící rouru od kamen :super

Jaká byla cesta domů? Zdrželi ste se pak ještě dlouho? Já už k půlnoci docela usínal, proto sem zmizel tak rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa: mno byl bych rád, rád pokecám :) ... když mě přiberete :D:D

MirasCC: to už by bylo spíš na mikrosraz :D ...tady v okoli co já taky vím nic moc není, občas zahlídnu ve ZR a Bystřici nějaký 206 otuněný... ale ani ještě nevím jestli je to někdo místní... mno každopádně někdy se domluvit můžem a něco podniknout taky ;) A když se bude něco malýho dít i v HB to by taky (snad) nebyl problém :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MirasCC: No, odjezd sem stejne zorganizoval ja, byl to takovej minisraz na cernaku :D

Jinak svetlo se mi libi, a tva CC taky, to jako jo, hlavne motor je luxusni, to sem uz asi rikal vid? Jinak cesta OK, az na blbce s neserizenejma Xenonama na dalnici byla OK. Doma jsme byli behem cca hodky a neco, stavili sme se jeste na kafe/colu. tj pohodicka. PS Polstarky jsou super luxusni ......., diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...