Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje zvíře


Viper86

Recommended Posts

ta druha je najka divna, mela by mit automatickou klimu, ale treba ji majitel nechal vindat kvuli vaze, jinak mas spatnej zadni naraznik, ale predni je opravdu XS/GTi/S16, s tim ze bubny brzdej jako cert souhlasim, mam je taky a niikdo nechape jakto ze brzdim na petniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta druha je 2002 a musela mat urcite automaticku klimu ak to bolo GTi.... neviem, ze ci S16 mavalo tiez....

Ale skor typujem na buracku a vymenu klimy za klasicku ventilaciu...

A je pravda, ze ten naraznik je sice rovnaky ako pouzivalo GTi... avsak nezalezalo na motorizacii - po facelifte ti ho za doplatok dali aj k 1.4 :):papa

A na margo bubnov - je to pravda, ze brzdia tiez - kedze na zadnu napravu nieje potrebne tak silne brzdy...

So spolahlivostou by som si vsak az taky isty nebol :)

Tie kotuce na silnejsie auta sa urcite nedavaju kvoli vzhladu :aut

[upravil dne 12/2/08 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom auticku se nekdo zle vyradil. Vypada to jak poutova atrakce.

Lemy blatniku a prahy ze jsou originalni?

Takhle to vypada jako by to bylo poslepovany z nekolika 206tek :(

Ja nevim, taky sem byl mladej tuner, ale to sem tenkrat mel favorita a choval sem se k nemu tak, aby mu zustala alespon nejaka dustojnost :D

Predni lampy muzou byt drahy, ale v tomhle pripade to vsechno nejak neladi, ja nevim, asi bych z toho vsechno sundal, snizil to, postavil na poradny kola a ono by se pak uvidelo.

Jinak gratuluju ke koupi a preju at ti to bezproblemove jezdi a at z toho udelas neco , na co by se dalo koukat.

Jo, jeste k tem bubnum vzadu - sice brzdi asi dobre, ale proc tam potom daval vyrobce kotouce??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis... bolo ti to treba sa "chvalit"..? Inac ku tym prednym svetlam, mne sa celkom pacia, konkretne som ich videl na slabomodrej perleti a tam su OK...Len neviem aky blb homogenizoval umiestnenie smeroviek v strede auta a nie na kraji (ale to je ina tema ty za to nemozes :myslim ) bubny na cierno nech aspon nekricia... ked odlepis te nalepky a das tam 16" tak potom posli fotos :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

at si kdo chce co chce rika, me se to proste nelibi. prijde mi to jako z matejsky, splacanina a samolepky to akorat podtrhuji. Myslim, ze tu mame druheho kukikuka. Snad mi neodepise, ze tohle muze napsat jen 2,2 16V (160 hp), co 307 HDI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...