Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimakompresor


j.holda

Recommended Posts

V létě ne, v zimě, pokud je většinu času vypnutý, tak ho akorát jednou za čas na chvíli pustit. Pokud to chladí/vysouší, tak je vše v pořádku; pokud to nechladí/nevysouší, tak do servisu. Klima se v domácích podmínkách opravovat moc nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to je poznat??? mám aut. klímu.... v zime kúri dobree ale zdá sa mi že klima médium je v čudu... ako to zistiím?? kompresor v zime nezapne --- nízka teplota na pal pc... viem že na konci leta teda v sept. 2007 mi klíma nešla ok--- skoro nefúkala studený

:( vzduch. čo treba urobit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžný interval na odsátí media, doplnění včetně oleje je 3 -5 let. Vysoušeč se za normálních okolností nemění, dostane zabrat pokud je okruh delší dobu otevřený - bez chladiva z dírou, to se za chvili zacpe. Pokud je venkovní teplota v zimě nad 5 stupnů tak vzimě 2x za měsíc zapnout na pár minut aby se rozstříkal olej v kruhu po kompresoru a těsnění. Musí to cvaknout po zapnutí. Pylový filtr 1x za rok, dezinfekce 2x za rok. Jinak je klilma uplně na nic, spíš na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Běžný interval na odsátí media, doplnění včetně oleje je 3 -5 let. Vysoušeč se za normálních okolností nemění, dostane zabrat pokud je okruh delší dobu otevřený - bez chladiva z dírou, to se za chvili zacpe. Pokud je venkovní teplota v zimě nad 5 stupnů tak vzimě 2x za měsíc zapnout na pár minut aby se rozstříkal olej v kruhu po kompresoru a těsnění. Musí to cvaknout po zapnutí. Pylový filtr 1x za rok, dezinfekce 2x za rok. Jinak je klilma uplně na nic, spíš na škodu.

Jen počkej v létě, až bude +36°C .:papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

nemal by sa menit pelovy filter kazdych 15 000km?

Nějaký interval výrobce uvádí,ale ten se může lišit od toho,kde s autem jezdíš,pokud se pohybuješ někde kde se opravdu práší tak těch 15000km nemusí ani vydržet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roxbury7

ako to je poznat??? mám aut. klímu.... v zime kúri dobree ale zdá sa mi že klima médium je v čudu... ako to zistiím?? kompresor v zime nezapne --- nízka teplota na pal pc... viem že na konci leta teda v sept. 2007 mi klíma nešla ok--- skoro nefúkala studený

:( vzduch. čo treba urobit??

navštiv servis,pokud je málo chladícího média tak špatně chladí,pak se uvidí jestli se to zlepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

kolko stoji vymena zmesi do klimy v peugeote?

nevím jestli máš na mysli servis peugeot nebo jakejkoli,ale já to v práci dělám za 1000kč když je prázdná pokud tam je zbytek média tak se od toho odečítá a platíš jen to co se naplní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

myslel som orig servis robis to za 1000?pekna cena len skoda ze si tak daleko bo po mne chceli 1800sk

Tahle cena platila loni a doufám,že bude letos stejná,jinak bych se skusil podívat na netu v okolí bydliště plničku klima má dneska dost lidí snad narazíš na někoho levnějšího
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud má automatickou plničku tak se nemusíš obávat,někomu kdo to napouští přímo z lahve(o takovejch už sem taky slyšel)bych to určitě nesvěřil.Jinak se můžu podívat v práci do tabulek na množství náplně a písnou ti SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: Milhaus65

Běžný interval na odsátí media, doplnění včetně oleje je 3 -5 let. Vysoušeč se za normálních okolností nemění, dostane zabrat pokud je okruh delší dobu otevřený - bez chladiva z dírou, to se za chvili zacpe. Pokud je venkovní teplota v zimě nad 5 stupnů tak vzimě 2x za měsíc zapnout na pár minut aby se rozstříkal olej v kruhu po kompresoru a těsnění. Musí to cvaknout po zapnutí. Pylový filtr 1x za rok, dezinfekce 2x za rok. Jinak je klilma uplně na nic, spíš na škodu.

Jen počkej v létě, až bude +36°C .:papa:D

Jsi mě možná nepochopil, klimu v autě určitě ano, jenom to chce pravidelnou udržbu, jinak to muže škodit zdraví. Výměna - doplnění okruhu 1500-1800 kč dle práce a chybějícího chladiva. Tady bych rád upozornil, že kdo doplňuje chladivo tak je nutností automaticky měnit ventilky. Ty už jsou v udané ceně.

Kdo to chce laciněji tak bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...