Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,0 HDI 79 a 100 kw


dizzi

Recommended Posts

Tak teď nevím, jestli mám odpovědět, aby se mi tu všichni nesmáli, že jsem jako jediný nepochopil, že je to ze strany uživatele dizzi jen vtípek :D

Pokud má auto udané kW, jedná se o výkon. Čím vyšší číslo, tím vyšší výkon. Mezi lidmi se však častěji udávají "koně". To znamená, že např. 100 kW = 136 k (koní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já nevím, ale podle mě 2,0 HDI měla 66kW a 81 kW (79 kW a 100 kW mi hlava nebere)

pozor chalan sa bavi o 307 a ta ma i motor 100kw , tušim 136koni , jeto 2,0 HDI a označeni motoru je RHR , ale ještš jsem ho neviděl live , FAP maji oba ,ale jaky je v nich echt rozdil netušim, tedy krom výkonu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307SW HDI/100kW a musím říct že propastný rozdíl je i v jízdě. Přesto že tento motor který se montoval teprve od poloviny roku 2003 pohání celkem těžké auto, jízda je překvapivě svižná a málo které z okolních aut s vámi dokáže držet krok. Jízda s tímto motorem je opravdovým požitkem! K dobré spotřebě navíc přispívá i šestistupňová převodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Mám 307SW HDI/100kW a musím říct že propastný rozdíl je i v jízdě. Přesto že tento motor který se montoval teprve od poloviny roku 2003 pohání celkem těžké auto, jízda je překvapivě svižná a málo které z okolních aut s vámi dokáže držet krok. Jízda s tímto motorem je opravdovým požitkem! K dobré spotřebě navíc přispívá i šestistupňová převodovka.

Este raz dotaz:

Leos ake mas otacky motora na 5-tke a 6-tke pri 130km/h?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Tak u P307SW/100kW je to takhle: při rychlosti 130km/h na pátou rychlost 2700ot/min a na šestou 2250ot/min.:papa

Tak to je na dialnice super. Pri 79kw je to na 5-tke, pri 130-tke 2600ot. Ja chcem šestkuuúú. Kolko moze stat taka seststupnova prevodovka.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...