Jump to content
Sign in to follow this  
dizzi

2,0 HDI 79 a 100 kw

Recommended Posts

Tak teď nevím, jestli mám odpovědět, aby se mi tu všichni nesmáli, že jsem jako jediný nepochopil, že je to ze strany uživatele dizzi jen vtípek :D

Pokud má auto udané kW, jedná se o výkon. Čím vyšší číslo, tím vyšší výkon. Mezi lidmi se však častěji udávají "koně". To znamená, že např. 100 kW = 136 k (koní).

Já nevím, ale podle mě 2,0 HDI měla 66kW a 81 kW (79 kW a 100 kW mi hlava nebere)

Původně zaslal: Medvěd

Já nevím, ale podle mě 2,0 HDI měla 66kW a 81 kW (79 kW a 100 kW mi hlava nebere)

pozor chalan sa bavi o 307 a ta ma i motor 100kw , tušim 136koni , jeto 2,0 HDI a označeni motoru je RHR , ale ještš jsem ho neviděl live , FAP maji oba ,ale jaky je v nich echt rozdil netušim, tedy krom výkonu.:myslim

Mám 307SW HDI/100kW a musím říct že propastný rozdíl je i v jízdě. Přesto že tento motor který se montoval teprve od poloviny roku 2003 pohání celkem těžké auto, jízda je překvapivě svižná a málo které z okolních aut s vámi dokáže držet krok. Jízda s tímto motorem je opravdovým požitkem! K dobré spotřebě navíc přispívá i šestistupňová převodovka.

Původně zaslal: Kourilak

Motor 2.0Hdi 79Kw má 16Ventilů, koukal sem do katalogu

Áno má, 4 sacie, 4 výfukové, 4 podtlakové a 4 ventily na kolesách :D

Původně zaslal: Leos

Mám 307SW HDI/100kW a musím říct že propastný rozdíl je i v jízdě. Přesto že tento motor který se montoval teprve od poloviny roku 2003 pohání celkem těžké auto, jízda je překvapivě svižná a málo které z okolních aut s vámi dokáže držet krok. Jízda s tímto motorem je opravdovým požitkem! K dobré spotřebě navíc přispívá i šestistupňová převodovka.

Este raz dotaz:

Leos ake mas otacky motora na 5-tke a 6-tke pri 130km/h?

Původně zaslal: Leos

Tak u P307SW/100kW je to takhle: při rychlosti 130km/h na pátou rychlost 2700ot/min a na šestou 2250ot/min.:papa

Tak to je na dialnice super. Pri 79kw je to na 5-tke, pri 130-tke 2600ot. Ja chcem šestkuuúú. Kolko moze stat taka seststupnova prevodovka.....:myslim