Jump to content
Sign in to follow this  
tdi

koupě P306

Recommended Posts

Ahoj. V blízké době bych chtěl koupit nějaký auto na naftu tak do 135 000Kč a jediný varianty, který mě z hlediska kvality motorů napadají, jsou P306 nebo VW. Jelikož se v Peugeotech nevyznám, chtěl bych se zeptat, na co si mám dávat pozor a s čím bývají problémy. Zatím vím, že bývají problémy se zadní nápravou a že motory jsou téměř nezničitelný a kastle vydrží 100let. Jaké jsou ceny dílů? A prej jsou taky na všem speciální klíče, takže se toho doma moc neudělá a taky je prej všechno děsně složitý. Děkuju za všechny přízpěvky!!! Mějte se a přeju hodně km bez nehody ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

306 jsou úplně vpoho. Pokud jim dáš co hrdlo ráčí (olej, kvalitní naftu, poctivá údržba) tak by neměl být problém. Otázkou vždy zůstává, zda-li jim tohle dopřál i původní majitel. Co se týče těch speciálních klíčů - jsou tam torxy - koupíš sadu a ?amana za pár korun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože, je ráno a já na to ještě nevidím. Má tam být koupit sadu U ?amana. Toho ?amana proboha nekupuj, asi by ti s tím moc nepomohl (i když jeden u nás na tržnici měl donedávna 405).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×