Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám novou hračku.


Dave_k

Recommended Posts

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: jarajarda

Kráska:) Co se týče mne, ponechal bych originál, dal bych jen třeba větší kola, ale jinak nic:)

Větší kola ??

To mu ale pak ale bude blbě ukazovat tachoš - rychlost jizdy a ujetý km.

Když se zvolí správnej rozměr pneu tak je vše OK, ale s ohledem na stav našich silnic bych to stejně viděl maximálně na 16" 205/55 co jsou jako alternativa v TP. ;)

Jinak díky všem gratulantům. :papa:papa:papa

2 Neon: Mně se právě tenhle interiér moc líbí a k týhle barvě auta je jako dělanej, ale je to na každým komu se co líbí. ;)

No kamarád se stal učastníkem dopravní nehody a když přišly si to z pojištovny nafotit a koukli do velkýho TP a zjistili,že tam má větší kola než jsou ve velkým TP tak mu řekli"že to auto s těma kolama nemělo co dělat na silnici,že vozidlo bylo nepřízpůsobené provozu na pozemních komunikacích!!" No a tak nedostal od nich ani halíř... :( Takže nedávat větší kola neý jsou ve velkým TP.... Si dnes hladaj každou záminku aby nemuseli vyplácet korunky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Jinak, dneska jsem si vyzvedl RZ. :aut (škoda že neměli s koncovým 4číslím 0406. :( )

[upravil dne 8/2/08 Dave_k]

No oni ju možná měli ale to by jsi tam musel někoho znát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Dave_k

Jinak, dneska jsem si vyzvedl RZ. :aut (škoda že neměli s koncovým 4číslím 0406. :( )

[upravil dne 8/2/08 Dave_k]

No oni ju možná měli ale to by jsi tam musel někoho znát...

Copak o to známá tam je, ale když už ty RZ dávají na skoro každým OÚ tak už není takovej výběr (dostanou určitu sérii) a je to spíš o náhodě. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

S těma kolama máš 100% pravdu - tonoucí se i stébla chytá (míněno pojišťovna, aby nemusela cálovat), takže pokud nemáš známých kupu likvidátorů (nejlépe v každé pojišťovně) tak jen úpravy povolené v TP.

to je pravda, ale vždyť jde provést zápis nových kol do TP. Ke kolům dostaneš tzv. typový list, díky kterému můžeš zapsat nový rozměr do tp-tohle je opět výmysl českých debilků... jinde to není potřeba. Já ty svoje kola budu chtít taky zapsat do TP. Bohužel MAK typové listy nevydává, ale to se určitě nějak zařídí a zapíše ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Mišak

že ty si byl dnes v opavě TqM na stkačku jestli jo tak sem jak chuj čuměl dovnitř a slintal na kapotu:D

Jestli myslíš mne tak jsi asi slintal na kapotu někomu jinému. :D :D

V Opavě jsem snad ještě nikdy ani nebyl. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...