Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čištění palivové soustavy...


Kamart

Recommended Posts

Po dlouhé době jsem si říkal že něco udělám pro své auto a tak jsem se rozhodl, že bych vyčistil palivovou soustavu, proto bych se chtěl zeptat, jestli ji někde v nádrži nějaké sítko, které filtruje benzín nebo jestli se vše čistí až v palivovém filtru, dál jde nějak zkontrolovat funkčnost palivového čerpadla?jestli funguje jak má, nebo jestli to má už za sebou?případně zkontrolovat nějaké rele palivového čerpadla? PROSTĚ ŘEČENO CHCI ABY VŠE FUNGOVALO JAK MÁ, né že by tomu tak nebylo ale myslím že tím ničemu neublížím, co vy nato?

[upravil dne 7.2.2008 Kamart]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

razím heslo - neopravovat věci, které fungují.

Jestli se nepletu, tak je předepsaná pouze výměna palivového filtru po určitých kilometrech.

Sítko v nádrži by být nemělo.

Rozvrtat palivovou soustavu a udělat její inspekci je fajn, ale bral bych ohled také na stáří tvého vozu a dílů palivové soustavy. Takže, pokud nechceš natáhnout nové hadice, do těch starých bych moc nevrtal.

to je moje rada - nic víc a nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj

Já osobně se držim hesla s autem se má hlavně jezdit a néé ho pořád spravovat:super

Palivovej filtr se u benzínu vyměnuje po 80 tis. km nebo po čtyřech letech. Takže když chceš svýmu miláčkovi udělat dobře vyměnil bych ho ale stojí kolem 300-600 Kč. Jinak u diselu ho snad každej vyměnuje s olejovim.

Ale jak tu říká moře lidí nehledal bych závadu tam kde neni.

Ale jestli nemáš co dělat a máš svou 205 jako zábavu a odreagování po práci tááák se vesele šťourej nimrode.:)

Hlavně jezdit jezdit a zase jezdit:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...