Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemrznoucí směs - do 2.1 TD jakou?


gen.Migen

Recommended Posts

Tak mam dotaz, mam ato v servise a dokončuji se prace, a mluvil sem s mym opravařem, a řikal, že by se měla davat nemrznoucí směs do 2.1 td přimo origo od peugeota. Mě se to nezdá. Myslim že je to jedno. Máte stejný názor? Chci tam dat Sheroon. Už jen to, že origo od peugeota by to bylo asi hodně drahý:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne si myslim ze je to na tebe , ale ja tam cerveny shell a nedolievam a ani nemam s tym problem. myslim si ze tie veci su robene preto aby neuskodili systemu, samozrejme nemam na mysli veci z tesca alebo lidl. to by som tam nedaval ale ked je tam nejaka dobra znacka preco nie.

ale to je moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem tam origo peugeot a mám za to že to vyšlo i finančně dobře. Není důvod vymýšlet něco jiného. Zkoušel jsem tenkrát Velvanu a ta sama napsala ať tam dám radši origo, víc jsem po tom ale nepátral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: Qweer

je to sice trochu starší téma ale můj dotaz se k tomu hodí...nevíte náhodou kolik vleze nemrzky do 406 2,1 TD abych vědel kolik toho mám nakoupit...dík:super

kup tak 4litry a naredis to destilkou 1:1 , takze celkove kolem 8litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...