Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej u turba


marshall

Recommended Posts

Odbornici tvrdia, ze pokial sa objavi olej na vystupe z turba, tak je mozne ocakavat jeho koniec, resp. ak sa olej nahromadi a naraz bude vytlaceny do sania motora, moze sa nekontrolovatelne vznietit a hrozi poskodenie motora. Tu v diskusii by si sa docital ze nie si jediny kto ho tam ma. Ja patrim tiez medzi takych. Nedavno som preto kontroloval ci sa mi nehromadi v chladici od turba. Chladic je len pekne zafrkany olejom. Treba kontrolovat ubytok oleja v motore. Osobne si myslim ,ze pri dobrej konstrukcii turba by k pretekaniu oleja do vzduchoveho potrubia nemalo dochadzat. Lenze ci je peugeot dobra konstrukcia.....na to mas odpoved v tomto fore, stovky ak nie tisicky prispevkov k porucham je pomerne vela...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak neako odbornici vravia... no určite na tom niečo je ja som mal olejom zafrkane cele potrubie až k vzduchovemu filtru čo už s tym narobiš u 16ročneho afta :myslim a tak len nove filtre trošku to utesnit a kontrolovat hladinu oleja a jazdil som dalej ....:roker podotykam už som to take kupil jazdil som tak predal som to a novy majitel s tym jazdi a ani ho to nezaujima že mu frka turbo olej a može nastat jeho koniec možno to tiež ani netuši :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...