Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ozvučení 206CC


Guest jezevcik

Recommended Posts

Guest jezevcik

Zdravíčko.

Nemá někdo zkušenost s ozvučenim 206CC? Jde mi hlavně o umístění subwooferu. Zamejšlel jsem do podlahy v kufru ale nevim jakej by to mělo efekt když je tam plechová mezistěna za zadníma sedákama. V plánu jsou (byli) 2* 8" nebo 10". Pohon Carpower D-Rex. Co se týče zbytku problem asi nebude...nějaký rozumný kompa se vždycky najdou. Na ty je připravenej Carpower Vortex 4/400. Ocenil bych nějaké zkušenosti popřípadě fotky. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti ani fotky zatím nejsou, ale je to v plánu. No, když sem nad umístěním subíku uvažoval, vychází mi z toho jedině obětovat zadní sedačky a udělat zástavbu místo nich :aut

Méně invazivní metodou by bylo zkusit ho nějak narvat pod sedačku řidiče - za mě si stejně nikdo nesedne, ale otázka jestli by se tam něco aspoň trochu rozumnýho vešlo. Sem zvědavej co s tím vymyslíš, nezapoměň se pak pochlubit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

No tak to bude zase něco. Eště mi napadlo zastavět prostor pro nohy za předníma sedákama - prostě ten kdo by náhodou seděl vzadu by si neměl kam dát nohy protože by tam byla zvedlá podlaha. Ale v podstatě je to samý co jsi psal - pod sedačku řidiče. Zadní sedáky se mi obětovat nechce - ty se mi zrovna hrozně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj já do cabria budu dávat sub před zadní sedačku doprostřed za středovej tunel, ale víc jak 20cm tam nedostanu.Ale na druhou stranu mam stále plnohodnotné 4 místné auto. Až dodělam takovou malou go podvozku pustím se do ozvučnice z lamina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

Zesíky mam na jedný desce...ty by se za ty sedačky určitě nevešla. Myslel jsem že udělam zvýšenou podlahu v kufru a tam napácham všechno. No možná to vyzkouším s tim subem vzadu jak to bude dout. Prostě tam jen hodim bednu a vyzkoušim jak to bude znít. Ten aktiv se mi nechce. Zajednak nevim jak by se tam vešel...neni moc šancí si to jakkoliv přizpůsobit a za další s tima zesíkama jsem trochu jinde s výkonem - konkrétně něco kolem 1kw RMS na spodky....Jinak jedu spíš na SQ než SPL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: numeros77

Capy: a co tam za ten stredovy tunel nedas nejaky aktivny sub napr. Alpine som pocul ze je dobry...bude to makacka ked tam budes chcet natrepat 20 cm woofer+zosik...alebo zosik davas do kufra???

zesik už je v kufru honí zatim předky. jinam se nevešel je to docela kráva od rodeku 4kanál .dvacítku už jsem tam zkoušel naživo přiložit je to hodně nafest když nechci omezit pohyb sedaček. tak něco vykouzlím z lamina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jezevcik

Zesíky mam na jedný desce...ty by se za ty sedačky určitě nevešla. Myslel jsem že udělam zvýšenou podlahu v kufru a tam napácham všechno. No možná to vyzkouším s tim subem vzadu jak to bude dout. Prostě tam jen hodim bednu a vyzkoušim jak to bude znít. Ten aktiv se mi nechce. Zajednak nevim jak by se tam vešel...neni moc šancí si to jakkoliv přizpůsobit a za další s tima zesíkama jsem trochu jinde s výkonem - konkrétně něco kolem 1kw RMS na spodky....Jinak jedu spíš na SQ než SPL.

Tak to mě zajímá jak to vyřešíš.. Já když zkoušel přemísti do kufru kámoše box tak se všechno klepalo drnčelo jen to do introše moc slyšet nebylo.. Zvenku hrozný zvuk .. Jedině hodně vytlumit víko kufru.. OT: máš už nějaké jiné úpravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

Jiný úpravy neplánuju. Jsem tak ňák zastánce originálního stavu. Akorát nějaký pěkný kolíčka a pak ta muzika - na tu jsem ujetej. Původně byla plánovaná do mýho předchozího vozítka (nebo spíš hračky - Š Rapid ). Pak jsem se zbláznil do tohodle auta a je to vyřešený. Jinak teda rád bych překopal tu originál muziku - dveře kompa Carpower Predator 6/4 + vejšky CP DT 284, dozadu pokud se to tam vejde to samý no a ten spodek je otázkou. Bednu kerou jsem si vyrobil do rapida (viz obr.) je asi nepoužitelná.:myslim Ale teď musim dát auto teprv celkově do kupy...přivez jsem si ho asi před čtrnácti dny, tak buhví co se ještě objeví za problemy :o

post-0-14109598921218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto hodím mám i pujčenou dvacítku tak i sní.

lamino není problém mam na to pěkný materiál.jeden plát udělá 3mm což je super.a pak pletenou tkaninu a je z toho stabilní box už je to osvědčeno. jinak tedy uložení subu a rovné stěny dělám ze dřeva to nemá cenu složitě laminovat:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem ani nevěděl no vidíš.co půjde tak udělám ze dřeva. složité tvary a přechody budou z lamina.

jinak tady je foto kde to kotátko bude ožívat. zatím půjčený helix na výrobu ozvučnice pokud bude dobrej tak si ho nechám jinak půjdu do herze

DSC00262.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

zajmavé...tak sem hod foto az to budes mit hotovy. mozna bych si to prijel poslechnout - kladno zas neni tak daleko a docela by mi zajmalo jak ten prcek duje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capy: woofer znacky Hertz si si vybral dobre...su to velmi dobre repra a zapojil by som ho na audison...no a neco taketo vidim asi prvy krat...vacsinou som videl v zadnej sedacke za laktovou opierkou v strede...jasne ze to musi ist len sa stym musis pohrat a presne upravit...mal by si si najst nejaky navod ako to na tom obrazku robili a spravis to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to ještě nevím jak to hraje, ještě jsem to nezkoušel ale snad o víkendu až to bude mít konečnou sílu všech stěn.

Jinak je to opravdu 8 a snad to bude hrát dobře.

Já vzadu moc lidi nevozim ale bude to potaženo černou kůží aby to opticky navazovalo na středovej tunel. takže náký to kopnutí by nemuselo vadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...