Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolik je místa v 307


Guest *Michal

Recommended Posts

No 307 som mal byvale sluzobne auto, a momentalne je moja 306 ka na vymene tesnenia pod hlavu u jedneho domaciho technika (dava velmi nizkou cenu, ale bude to trvat 3-4 dni co je dan za polovicnu cenu oproti konkurencii )

Takze mam 307 cku znova pozicanu, je to swcko, 2004ka, 1.6 benzin 80KW. Je to nehorazne super auto. Jazdil som s octaviou kombi, renault megane grand tour a dva krat aj s opel astra kombi.

307 SW je bezkonkurencne najlepsie, nemozem si pomoct. Vpredu je nehorazne pohodlie, super volant, ovladacie prvky, vsetko. Zadne sedacky su podla mna bez problemove. Neraz som isiel 100 km trasi s piatimi dospelymi ludmi v aute. A bez staznosti. Samozrejme ze tam nesedeli 2 metrove 100 kilove hovada, ale bezny clovek 170 - 180 CM okolo 80KG. A pomestili sa bez toho aby sa mackali.

Takisto majitel s nim jazdil na dovolenky. Ma dve deti = dve sedacky.Majitel firmy ma teraz Hyundai Santa Fe, a co sa tyka pohodli, hlavne vpredu, je prenho stale pohodlnejsia 307cka. A to ma santa fe vo fullke, a dal zanho vyse melona.

Musis si len ujasnit na co auto chces. Pokial chces s nim zavodit, a oblubujes rychlu jazdu s rezanim zakrut, zvol nejaky sportovejsi model. Pokial hladas uzitkove auto s obrovskym kufrom a vela priestoru tak 307 SW je super volba.

A inac co sa tyka motora, pri tej 1.6 benzine, ani nepocujem ze je nastartovany motor. Keby mi nezhasli kontrolky, tak by som si myslel ze mi to skapalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že značku Peugeot jsem neměl nikdy moc rád až do chvíle, než jsem se svezl v P307SW. Natolik mě uchvátil, že jsem měl o svém budoucím autě okamžitě jasno. Začal jsem pátrat po stránkách mobile.de, protože v té době už byla v prodeji 307 po facelitu a mě se více líbí původní provedení. Nakonec jsem našel nádherný kousek v max. výbavě a 100kW HDI motorem, který měl najeto 50 000km a bylo rozhodnuto. Toto auto mám rok a pořád se ho nemůžu nabažit:) Kouzelný a prostorný interiér, který ještě podtrhuje prosklená střecha a úžasný zátah motoru. Kdybych se měl pro nějaké auto rozhodovat dnes, znovu bych si koupil to samé!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...