Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

světla 307


Marionnette_hk

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Napiš r.v. popř. si ho dej do popisu, bude to výhoda, při dalších dotazech. K tvé otázce : pokud máš model před faceliftem, jako já, tak samozřejmě sundávat nárazník nemusíš, ( a upřímně pochybuji že i po faceliftu ) Vyměníš v pohodě všechny žárobky bez jakékoliv demontáže, akorát musíš sundat ty kulaté misky co vypadá jako miska ke květináči, je přichycena bajonetovým způsobem, tzn. otočíš a vytáhneš. Pro ulehčení práce na pravé straně můžeš ještě zdemontovat kryt nádržek na vodu, ten drží na dvou kulatých pojistkách, stačí lehce zatlačit na středový kolík a pak pojistky vytáhneš. ;) ( jen doplním že tam je málo místa a poprvé to chce výdrž.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já potřebuji sundat, celé lampy z kastle auta...

mám totiž ty trubičky uvnitř lamp vyhnuté pokaždé jinak a nejdou mi seřídit světla.... když svítí potkávačky normálně, pak jdou dálkový nahoru a obráceně....

ty trubičky uvnitř lamp se štelovat asi nemají :myslim, i když mám podezření, že si s něma někdo hrál a teď to je totál rozhozené...

jinak já mám 307 break, r.v. 2002 HDI 2,0l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: midiborec307

tak se zkus podivat jestli ty zarovky jsou tam spravne dane a podle nich si pak sprav ty trubicky a uvidis ja si stim take musel vyhrat no a sviti to dobre uz..Tak hodne stesti

to jsem koukal, ale furt to nějak nepasuje...

když budu rovnat ty vnitřní trubičky, tak jak je to potom s lomem světla, aby to svítilo ostře? Nejsou tam daný nějaký úhly? Nebo tak něco? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sice hid xenony ale poprve kdyz sem vytahl zarovku a chtel tam dat druhou jeste kdyz tam byli halogeny tak sem se porad divil proc to tam nechce jit ze tam neco vadi no a pak me napadlo otocit zarovku a sedlo to tam jako pomasle a podle toho sem pak opravil ty stinitka a problemi nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: midiborec307

ja mam sice hid xenony ale poprve kdyz sem vytahl zarovku a chtel tam dat druhou jeste kdyz tam byli halogeny tak sem se porad divil proc to tam nechce jit ze tam neco vadi no a pak me napadlo otocit zarovku a sedlo to tam jako pomasle a podle toho sem pak opravil ty stinitka a problemi nemam

no presne, takhle jsem se drbal s jednou zarovkou asi pul hodiny, furt byla nakrivo, nez jsem ji jenom otocil o 180 stupnu a za pul vteriny tam byla:D:D. Jde o to, ze kdyz se to tam snazis nahmatat (videt tam moc nejde) jak to tam ma pasovat, tak te tam mate vykus nahore. Na zarovce mas taky takovou packu, ktera by tam mohla pasovat....tak jsem to tam cpal, no ale je to presne obracene:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...