Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

světla 307


Marionnette_hk

Recommended Posts

Heh? Ty máš všude vepředu H7? Marionette nenapsala rok výroby...

Pokud opíšu manuál pro ročník 2003:

Potkávačky H7-55W

Dálkové H1-55W

Mlhovky H1-55W

Obrysovky W 5W

Směrovky PY 21W žlutá

Boční směrovky WY 5W žlutá

Zadní směrovky, couvačky, brzdovky, mlhovky P 21W

Zadní obrysovky R 5W

Třetí brzdové světlo 4x W 5W

Světlo SPZ: W 5W

Pokud však kouknu do příručky pro model 2006:

Potkávačky H1-55W

Dálkové H7-55W

Mlhovky H11-55W

Obrysovky W 5W

Směrovky PY 21W žlutá

Boční směrovky neuvedeno

Zadní směrovky, couvačky, brzdovky, mlhovky P 21W

Zadní obrysovky 2x R 5W (jako že v levém jsou 2 žárovky a v pravém taky 2 žárovky)

Třetí brzdové světlo 4x W 5W

Světlo SPZ: W 5W

Osobně jsem koupil v Obi

1x H1 55W

2x P 21W

2x W 5W

a krabičku pojistek 5, 10, 15, 20, 30 A

Celková cena asi 100Kč

Na náhradní dálkovou kašlu a na žlutou směrovou taky. V nouzi to jde koupit na každé druhé pumpě a "životně" důležitý jsou pro mně potkávačky, obrysovky a brzdovky.

[upravil dne 6.2.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

da sa v hociakom kupit univerzalna krabička žiaroviek ktora vychadza z typu auta a hlavnej žiarovky teda stretavačky ktora je asi najdvoležitejšia a vždy su k nej neake tie poistky najčastejšie a neaka 5W žiarovka ťi už do cuvačky či brzdovky kupil som si tuto krabičku univerz na p 307 podla hlavnej žiarovky H7 55W a akurat mi tam nesedela žiarovka na zadne obrysovky v krabičke bola 5W a potreboval som 10W za par korun som si kupil hned dve a mam čo potrebujem zaleži na roku vyroby :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mě teda podrž: V manuálu k modelu po faceliftu (čočky ve světlech) píšou:

Potkávací světla: H1 nebo xenony

Dálková světla: H7

Ale na serviceboxu je uvedeno:

Potkávací světla: H7

Dálková světla: H1

Tak sakra, která žárovka je kde? Mně se do toho nechce moc šťourat, ale pokud jste to někdo s autem po faceliftu měnil, která žárovka je v potkávačkách (čili za čočkou)?

Pro úplnost uvádím, že H1 nemá "čepičku" a vypadá takto:

post-0-1410959891472_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zajímavý, protože já mám potkávačky určitě H7 (měnil jsem je). Už dříve mne překvapilo, že syn na Bravě má na potkávačkách H1. U jinýho várobce aut by mě to tak nepřekvapilo, ale že přehodí žárovky na P307 po faceliftu, tak tomu moc nerozumím. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už ked sme pri svetlach možem mat parkovačky červene led vo farbe afta ? :myslim akože je mi jasne že mi to nemože nikto zakazat ale idem na STK a teda či je to v poho alebo na tu chvilu radšej tam šupnut klasika biele nech chlapci neposkakuju okolo svetiel zbytočne wdaka :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tak, potkávačky jsem nerozdělával, ale dálkový jsou vidět i z venku. Ověřeno na dvou autech po faceliftu, mají čepičku, čili jsou to H7 v dálkových a logicky H1 v potkávačkách. Neboli obráceně, než to mají Peugeoty před faceliftem :roll

je to tak (mám T5 i T6:super)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

V nouzi sem koupil na západě v hypermarketu sadu žárovek Philips do T6 (sou tam myslím i nějaký pojistky) za asi 20 €. Přišlo mně to jako docela nářez. Nebo je to OK?

Kupoval ste je někdo v ČR?

Vím, kolik stojí potkávačky samotný, ale o těch ostatních nemám ani šajnu, tak sem to nedokázal posoudit.

Jinak měli už jen \"neznačkový\" asi za polovinu, ale do nich sem rači jít nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

už ked sme pri svetlach možem mat parkovačky červene led vo farbe afta ? :myslim akože je mi jasne že mi to nemože nikto zakazat ale idem na STK a teda či je to v poho alebo na tu chvilu radšej tam šupnut klasika biele nech chlapci neposkakuju okolo svetiel zbytočne wdaka :roker

Len biele! A tuším ani ledky neprejdú len obyčajné žiarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...