Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praskla predni pruzina


pagot

Recommended Posts

pred barakem ,kdyz sem se otacel ,rana jak z dela:o a moje 406 klesla ,praskl konec pruziny a ta se cela propadla dolu sfina,,za ohromnyho rachotu jsem nacouval na travnicek pred barakem dre o rafek

kdyz ji fleksou rozriznu abych ji nejak dostal ven,muzu dojet do servisu bez pruziny?? ,jeste me nikdy a nikde nerupla:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,i já se přidám se svou prasklou pružinou z minulého týdne:grr Bylo to na předním pravém ale na dojezdovku se dá jet.Jen tu pružinu natočit tak,ať nedře o pneu nebo poloosu,což jsem zjistil bohužel pozdě.Takže jedna Goodyear je v p....Ale jak říkám,s prasklou nebo i bez se dojet dá,jen tam hodit dojezdovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sa to rozbehlo s tymi utrhnutymi pruzinami.

Ja som to menil 16.1. a to som musel predtym rozbrusovackou urezat zvysok pruziny. Potom som zistil ze pruzina presekla prachovku na poloosi tak som musel kupit aj tu a dat to vymenit.

Robota cca 4 hodiny aj s poloosou. Da sa na tom ist aj s normalnou pneu a bez pruziny.

Nakolko som to uz pisal v inej teme tak zopakujem ze som uz mal kupene dva ine pouzite tlmice aj s pruzinami tak to nebol problem vymenit kus za kus.

Teraz uz len nech sa ozve ten co mi minuly rok pisal ze ak vymenim tie tlmice tak on si chce tie stare od mna zobrat.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...