Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oplati sa?


slavco25

Recommended Posts

Co poviete na tohto krasavca z Nemecka?

1950,- EUR

Kilometerstand: 150.000 km

Kraftstoffart: Benzin

Getriebe: Schaltgetriebe

Erstzulassung: 12/1996

HU: 12/2007

Farbe: Blau metallic

Ausstattung:

ABS, El. Fensterheber, El. Wegfahrsperre, Zentralverriegelung

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=27873740&tabNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=16&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=2

[upravil dne 6.2.2008 slavco25]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: slavco25

Co poviete na tohto krasavca z Nemecka?

1950,- EUR

Kilometerstand: 150.000 km

Kraftstoffart: Benzin

Getriebe: Schaltgetriebe

Erstzulassung: 12/1996

HU: 12/2007

Farbe: Blau metallic

Ausstattung:

ABS, El. Fensterheber, El. Wegfahrsperre, Zentralverriegelung

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=27873740&tabNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=16&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=2

[upravil dne 6.2.2008 slavco25]

moc drahe, na to ze je to stare auto, pomaly 12 rocne, a je to benzin.....aj to robi svoje...malo by to byt minimalne o 500 uer lacnejsie.....prirataj si dovoz a prihlasenie....podla mna to je vela. ale vyzera byt zachovale

[upravil dne 6/2/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marisw

no ono je problem najst diesel za cenu nizsiu ako 2500,- a ktomu este aj s dobrym poctom km. Ja som limitovany cenou, teda max do 100.000,- Sk aj s dokladmi u nas. Kebyze mi nevadili auta dovezene z Anglicka teda volant na pravo, tak kupis krasne auto za nejakych 1000-1500,- EUR, rocnik 2000, ale to je somarina s tym jazdit u nas navyse to nepostavis na doklady. Inac este uvazujem o 306 break to by mohla byt lacnejsia verzia no znova sa dostavam ku problemu s motorom, teda 1,4i by som nechcel a HDI je cenovo drahe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, auto z roku 96 z nemecka se 150 000km to bych chtel videt, mam ten samej rocnik a uz se blizim ke 300 000km ( dovoz holandsko )

Nerikam,ze kdyz to ma nalitano dvakrat vic, ze to bude spatny, ono cely to divadlo kolem stavu kilometru na tachometru je v soucasne dobe spise zavadejici a kontraproduktivni, kupujici misto po faktickem stavu auta kouka spis jen na ty kilometry, takze od toho se odviji i taktika staceni kilometru. Kdyby byl kupujici ochoten pristoupit na myslenku, ze auto s pravidelnym servisem a 250tis km na hrbu je kolikrat lepsi nez lestenka, ktera pravidelny servis nemela a ma najeto jen polovinu km, byl by zivot hned o neco lehci :D

[upravil dne 6/2/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: slavco25

marisw

no ono je problem najst diesel za cenu nizsiu ako 2500,- a ktomu este aj s dobrym poctom km. Ja som limitovany cenou, teda max do 100.000,- Sk aj s dokladmi u nas. Kebyze mi nevadili auta dovezene z Anglicka teda volant na pravo, tak kupis krasne auto za nejakych 1000-1500,- EUR, rocnik 2000, ale to je somarina s tym jazdit u nas navyse to nepostavis na doklady. Inac este uvazujem o 306 break to by mohla byt lacnejsia verzia no znova sa dostavam ku problemu s motorom, teda 1,4i by som nechcel a HDI je cenovo drahe.

1950euro = 66300SK ,dovoz nejakych 8 -15000 sk podla toho kde to je.... znacky od 15000 - 22000 ci ma coc a tak, dalje preklady, thg, stk, prihlasenie.....+ nejaka ta mala investicia do auta....

kup na slovensku totalku, s papiermi, v anglicku auto ake potrebujes a prehod riadenie s , palubovku a vsetko sztoho buraneho, prehod znacky, prevar cislo,....ak toto urobis tak to auto ti ovsem ostane na veky, kym ho nezoderies, bo neskor ho nepredas a THG ti to zisti.......zatial sa nemusi robit THG na aute predavaneho na slovensku, ale len na dovozoch...behom pol roka je aj to minulostou...cize friško niečo vymysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...