Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava mp3/mp4


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: Kamart

Chtel jsem si nahrát nový firmware do meho přehrávače ale po nahratí se rozsvítíl display pouze do bílé barvy a nereaguje, ani pc ted přehrávač nenačte, neví někdo co stím?

Co je to za přehrávač??

Doporučuju hledat fora a podobně, existují utility které přehrávač oživí, možná by stačilo stahnout firmware znova a flashnout to ještě jednou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

je to v zaruce?

Na zaruku zapoměň, takovej Emgeton má přímo v návodu napsáno že si mužeš firmware přehrát sám, na jejich stránkách je i podpora, jakekoliv poslání do servisu zaplatíš s tím že sis to mohl opravit doma sám přehráním firmware. Mám s nima docela nemilé zkušenosti. Proto se ptám co je to za značku, u některých je to dost podobný jako u Emgetonu;)

[upravil dne 5/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

jak můžu přehrat znova firmware když pc ji ani nenačte..?

sou zachrany programy jak jiz bylo zmineno nainstalujes spustis pripojis mp3 ve stavu jakym je a bud to dopadne nebo ne, jak kdy... casto se nezdaří někdy jo, pripadne servis, rekni ze to zaclo delat samo od sebe, často to projde :) vlastní zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

je to tahle

Tý jo, to vubec neznám, byl jsem na jejich stránkách ale moudrej z toho nejsem. No je to málo známá značka skusil bych reklamaci, třeba ho prosknou do koše a pošlou novej, jinak nevim jestli k tomu je nějakej soft na zachranu, ještě koukni jestli nemá dirku s tlačítkem reset ale moc šanci tomu nedavam. Ten firmware jsi stahnul odkud??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

ten firmware je stahly s kamosove mp4, ma novejsi a vypada to trochu jinak ale prehravac je to stejny..zaruka uz neni...

No tak pokud je jiná tak bych řekl že to chodit nebude, pokud něco funguje tak do toho necpu firmware jen proto že je novější, no jedině se poptat co by stálo přehrání v servise, jak je to nerozšířená značka tak na to asi nic nebude, ale zkuzs prolézt mp3 fora, třeba se poštěstí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

né, přehrávač je to stejny, jen má jiný firmware, novější, už jsem několikrat nahrával firmwary ale tohle se mi nestalo

Nj, občas se to stává že to vytuhne, jednou jsem řešil telefon Siemens, jenže máme Siemensmanii a tam se najde všechno na rozhejbání mrtvoly. Zkus jedině servis, ale jak to bude stát litr tak to radši kup jinej asi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...