Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

37. Priglsraz 21.2. 2008.


37. Priglsraz 21.2. 2008.  

  1. 1. 37. Priglsraz 21.2. 2008.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Demo

Mam dotaz - na jakou postavu je ta motokara stavena?[/quot

Jezdí stím i Kobra který má 136Kg a 2m.Do kpopce vás bude v jízdě na motokáře v Boby centru značně brzdit,ale s kopce vás bude s motokárou v Boby centrum značně tlačit jako plunger(PÍST).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peavey

Původně zaslal: Demo

Mam dotaz - na jakou postavu je ta motokara stavena?[/quot

Jezdí stím i Kobra který má 136Kg a 2m.Do kpopce vás bude v jízdě na motokáře v Boby centru značně brzdit,ale s kopce vás bude s motokárou v Boby centrum značně tlačit jako plunger(PÍST).

peavey: minule jsem zapusobil jako pist ja a zrizenci dalo dost namahy motokaru z te ulicky vyprostit:D

demo: to je v pohode, nejsou nejak extra maly. spis technicky stav trochu zaostava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: peavey

Původně zaslal: Demo

Mam dotaz - na jakou postavu je ta motokara stavena?[/quot

Jezdí stím i Kobra který má 136Kg a 2m.Do kpopce vás bude v jízdě na motokáře v Boby centru značně brzdit,ale s kopce vás bude s motokárou v Boby centrum značně tlačit jako plunger(PÍST).

peavey: minule jsem zapusobil jako pist ja a zrizenci dalo dost namahy motokaru z te ulicky vyprostit:D

demo: to je v pohode, nejsou nejak extra maly. spis technicky stav trochu zaostava.

no ke mě se zřízenec neodvážil přiblížit, po jízdě mi nadal a motokáru stáhl z závodního pole na servis podvozku , bo asi měl pochyby, že to příště už nedojede těch 10-12 koleček ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Kde sou motokáry to vím naprosto přeně,ale chci se zeptat kama se leze do te La Róóósy???

Vlez do Boby mezi hotelem a motokárama asi jako kdyby jsi šel do laser show hall a půjdeš furt dozadu tam jak je ta kašna s tou mramorovou koulí... Jo a jedinéj poutač na tu pizzerku je maléj nápis nad dveřima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem Pizzerku , dal si 5 plzní, vobjel jedno kolo na BOBY KART MOTO SHOW a taky jsem viděl Kouďákonu novou 605 - tku. Teda starší , je to jetina , ale zachovalá. Jinak si myslím, že sraz se vyvedl, všem holkám to moc slušelo a příště se těším na 3-tí čtvtek......v měsíci...březnu. KOBRA 205

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...