Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

další 604 V6


Ota

Recommended Posts

Tak jsem před chvílí volal na inzerát na 604 V6 SL naj.95tis.km někde v Champagne Ardenne, vše v původním stavu, cena 3000, je to však 1981, tak mě to trochu zklamalo, asi zase nic :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak jsem před chvílí volal na inzerát na 604 V6 SL naj.95tis.km někde v Champagne Ardenne, vše v původním stavu, cena 3000, je to však 1981, tak mě to trochu zklamalo, asi zase nic :nevim

Automat?

Ty nechceš tu s plastovými zrcátky co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že už mě trochu znáš..:)

81 má už páčku blikačů vlevo? a SL je tedy ještě karbuártor... kdo ví co ten chlápek vůbec inzeroval... bohužel to v srpnu nemám zrovna cestou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Je vidět, že už mě trochu znáš..:)

81 má už páčku blikačů vlevo? a SL je tedy ještě karbuártor... kdo ví co ten chlápek vůbec inzeroval... bohužel to v srpnu nemám zrovna cestou...

Tak trochu jo, párkrát jsem tě viděl na nějakém srazu, pak už nevím, páč mě někdo opil sektem... :D

Jo, SL je karbec a vlevo je páčka blikačů+světel a vpravo páčka stěračů.

Prostě nový model, vyráběný od roku 1980...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Je vidět, že už mě trochu znáš..:)

81 má už páčku blikačů vlevo? a SL je tedy ještě karbuártor... kdo ví co ten chlápek vůbec inzeroval... bohužel to v srpnu nemám zrovna cestou...

Tak trochu jo, párkrát jsem tě viděl na nějakém srazu, pak už nevím, páč mě někdo opil sektem... :D

Jo, SL je karbec a vlevo je páčka blikačů+světel a vpravo páčka stěračů.

Prostě nový model, vyráběný od roku 1980...

Tak to už opravdu není nic pro mě...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Je vidět, že už mě trochu znáš..:)

81 má už páčku blikačů vlevo? a SL je tedy ještě karbuártor... kdo ví co ten chlápek vůbec inzeroval... bohužel to v srpnu nemám zrovna cestou...

Tak trochu jo, párkrát jsem tě viděl na nějakém srazu, pak už nevím, páč mě někdo opil sektem... :D

Jo, SL je karbec a vlevo je páčka blikačů+světel a vpravo páčka stěračů.

Prostě nový model, vyráběný od roku 1980...

A ještě to má malinký úpravy na palubce (nápisy apod) a jiný volant. Mě se nejvíc líbí černá palubka a volant z SLka v kombinaci se světlýma sedačkama a tapecama. A samozřejmě páčka blinkrů vpravo, na to každý čumí jak puk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to vyjde, tak jí ještě letos dostanu do Prahy...

mj. asi před týdnem jsem volal někam ke Calais na V6 SL 1977 naj.29tis. km vše původní, zelená met., kůže, automat, klima, hliníkové disky na pneu TRX za 4800e - prodejce mi sdělil, že byla prodaná ten den, co to zveřejnil... jo jo, sehnat pěkné auto není zas tak jednoduché...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak pokud to vyjde, tak jí ještě letos dostanu do Prahy...

mj. asi před týdnem jsem volal někam ke Calais na V6 SL 1977 naj.29tis. km vše původní, zelená met., kůže, automat, klima, hliníkové disky na pneu TRX za 4800e - prodejce mi sdělil, že byla prodaná ten den, co to zveřejnil... jo jo, sehnat pěkné auto není zas tak jednoduché...:papa

Neplánoval jsi to náhodou s tou velkou cestou + přesun vlakem?

No tak to naštve, tvůj model...

Prostě některý lidi nonstop prohledávají net a hledají a doufají. No a hold jim to někdy vyjde no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Snad si jí neulovil ty Marceli?:o

Tak já se teda přiznám.

...

Já to nebyl, čestný.

P.S. Poslal jsem ti mail, prozkoumej kdyžtak ty odkazy - nechci hned tvrdit že je to zajímavý, ale ty 305 tam nemaj až tak špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...