Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Z Prahy po D5 směr Plzeň. U Plzně první sjezd za tunelem směr Klatovy po E53/27. V Klatovech pořád rovně a na čtvrtých světlech (směr Domažlice) doprava. Přes můstek a kulaťák rovně nahoru pod viadukt. Na horizontu vlevo benzina - Petra. Za ní na křížovatce vlevo směr Janovice a pak pořád rovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Z Prahy po D5 směr Plzeň. U Plzně první sjezd za tunelem směr Klatovy po E53/27. V Klatovech pořád rovně a na čtvrtých světlech (směr Domažlice) doprava. Přes můstek a kulaťák rovně nahoru pod viadukt. Na horizontu vlevo benzina - Petra. Za ní na křížovatce vlevo směr Janovice a pak pořád rovně.

Lepší než navigace - dávám 1 (2x podtrženou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na spolecny odjezd se mnou nepocitejte, dorazim rovnou tam.

minuly spolecny odjezd na krivoklat znamenal ze jsem stravil cestou + vyzvedavanim ostatnich + cekanim na ostatni 5 h, coz je na 58km dlouhou cestu preci jen trosku prilis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

na spolecny odjezd se mnou nepocitejte, dorazim rovnou tam.

minuly spolecny odjezd na krivoklat znamenal ze jsem stravil cestou + vyzvedavanim ostatnich + cekanim na ostatni 5 h, coz je na 58km dlouhou cestu preci jen trosku prilis...

To byla náhoda (myslím, že 5h to zase nebylo) ... Jinak většinou společné odjezdy probíhaly PIANINO ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Hele Miro, vykoumame neco na patek? ja netusim kudyma jet.

No, se mnou je to těžký, fakt ani trochu netuším v kolik bych tak mohl odjíždět. Za jak dlouho ty zhruba dorazíš do práglu? Jako že by ses zdržoval doma a na můj povel vyrazil?

Předběžně se tipuju tak na šestou odjezd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Marlin

Hele Miro, vykoumame neco na patek? ja netusim kudyma jet.

No, se mnou je to těžký, fakt ani trochu netuším v kolik bych tak mohl odjíždět. Za jak dlouho ty zhruba dorazíš do práglu? Jako že by ses zdržoval doma a na můj povel vyrazil?

Předběžně se tipuju tak na šestou odjezd...

aha, ja pocitam ze bdu tak ve 4 v praglu... pisni mi na icq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...