Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto - samolepky


spolďák

Recommended Posts

nevim me to prijde dost nevkusny :D

vetsina tech samolepek se snazi imitovat hlinik (vicka nadrze, prahy...) a ty ostatni... no...

tech par \"slusnejch\" bych pro zmenu nemusel proto ze je bude mit za chvili kazdej

celkovy dojem nic moc, ale kazdy muze mit jiny nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sepp

No nevim, nevim, docela me nalakaly na to, ze jsou schopni udelat podbarveni budiku - je to sekce Tacho-desing -

Pres vanoce zapremyslim - do Litvninova to neni az tak daleko, a stejne mam v planu tu palubku sundavat, tak proc to nesjet naraz.

Proc ji budes sundavat? Uz jsi sehnal otackomer? ja uz jsem od Davida 106s16 ziskal budiky s otackomerem na benzina, takze ted taky jeste premyslim jak tu rychlost v milich nahradit km, ale nejspis to necham tak :D, mozna kdybych nekde sehnal z rozbitejch tu folii tak bych ji prendal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sepp

Jo, David slibil, ze mi ji posle tak premyslim, ze nez ji tam namontuji, tak ji necham predelat :D

Ja jsem si to hned myslel :D a tobe by se mile/h nelibily, rikal jsi preci ze by to bylo exoticky :D:D no kazdopadne s kazdou zkusenosti, novinkou nebo napadem v tomhle smeru se prosim se mnou podel ;) ja je tam zatim soupnu tak jak jsou, ale kdyz by byla nejaka vyhodna nabidka nebo postup, sel bych do toho.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...