Jump to content
Sign in to follow this  
Guest m.jandura

P405Vrzání

Recommended Posts

Guest m.jandura

Zdravim všechny přiznivce Peugeotů.

Mám Peugeot 405 GRi. Během posledních několika let mám problémi s vrzáním někde na pravé straně přední nápravy. Ozývá se to jenom v zimě, když klesne teplota k nule. Ozývá se to jenom, když třeba pomalu přejíždím přes obrubník nebo přes velký hrbol, prostě když se zhoupne celý auto. Na normální hrbolatý silnici, jakých je tady plno to slyšet není.

Dělá to dojem, jako když se tam něco dře na sucho. Nejdříve jsme mysleli, že to dělají rejdové čepy, které byly dost v hajzlu, ale po výměně to delá pořád. Tak bych Vás chtěl poprosit o radu, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti. Dík.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tomáš1

Teď je otázka o jaké vrzání jde. Kdyby byla načatá poloosa tak by to musel poznat. Uložení si myslím bude na místě a je to hodně častý jev obzvlášt u 405. Nic ale nedá za to když okoukne i ty poloosy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest m.jandura

Dík za rady. Asi se jestě zaměřím na tu pravou poloosu, protože teď v létě nám praskla manžeta poloosy na levé straně a když jsme ji nechali měnit, tak nám zrovna vyměnili i tu poloosu (repasovanou) s tím, že už měla přes milimetr vůli. A když byla v háji ta levá, tak ta pravá na tom nebude o moc líp. Takže budu muset asi ještě vyměnit i tu pravou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×