Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

PÍSKÁNÍ POD KAPOTOU


FUNES

Recommended Posts

AHOJ KLUCI,DNES RÁNO JSEM NASTARTOVAL 406 2L 99KW A Z POD KAPOTY VYCHÁZELO PÍSKÁNÍ.PO OHŘÁTÍ TO NA VOLNOBĚH NEDĚLALO JEN KDYŽ JSEM PŘIDAL OTÁČKY ZAČLO TO ZNOVU ALE UŽ NE TAK HLASITĚ JAKO ZA STUDENA.VYCHÁZELO TO ASI JAK JE PUMPA A ALTÍK A JELIKOŽ PUMPA UŽ BYLA JEDNOU MĚNĚNA A ŘEMEN NEKLOUŽE BUDE TO ASI LOŽISKO NA ALTERNÁTORU.CO NA TO ODBORNÍCI Z FORA.?KDYŽ TO BUDE TO LOŽISKO JAK TO BUDE ZHRUBA NÁKLADNÉ?DÍKY PŘEDEM ZA ODPOVĚDI.FUNES:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) vyjetá řemenice 2)málo napnutej řemen(měl jsem ten samej problém u 405 88kw) 3) dle zvuku: může to bejt ložisko alternátoru ale také ne. 4) vyjetá nebo suchá kladka rozvodů a nebo rozvod k alternátoru 5) utržená hlavní kliková řemenice na pohon řemenu k alternátoru!........Vše už jsme s otcem zažili a u všeho to pískalo. Naposled utržená řemenice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne robilo toto iste hned jak som kupil auto a tiez som si myslel ze remen ale rozpadla sa mi neaka remenica ktora je zlozena z 3 casti vrch na ktorej je remen pod tym je akoby neaka gumova vlozka a strd je zas kovovy a ta guma sa rozletela a bolo to... stalo ma to 5500kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...