Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lakovanie


Pato406coupe

Recommended Posts

Chcel by som sa opytat, ze kolko by priblizne vyslo lakovanie aj s farbou kebyze mam odstrojene auto co by som si urobil sam... len problem vidim v motorovom priestore...to by som nezvladol a nechat to v povodnej by mi nevadilo...len co v pripade buduceho predaja, alebo ohladne ceny nastreku......inac mam striebornu a chcem dat bielu perlet.... myslim nastrek profesionalny, ziadne stekance, alebo opadavanie farby, ako to mam teraz na prednom narazniku..... diik za reakcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v peugeotu chteji za nastříkaní předního narazniku 19000 kč - 307, sundat - nastrikat - nandat....... šílená cena ( na když si za nandání, které trvá 5 minut řeknou 2500 kč - tak se té celkové ceně nedivim), ale když to pojištovna zaplatí, to by mě zajímalo co stojí nasřik celého auta.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

u nas vide profi striekanie u znameho od 22000 Sk s farbou.... preco take lacne? no preto ze len v nasej dedine su hned traja lakirnici, vo vedlajsej dvaja a a o 2 dediny dalej c cabaj-capore 5 lakernikov....takze preto.....

:P:papa:papa

Můžu zkusit hádat kterej obor byl nejobsazenější na místním učňáku? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

v peugeotu chteji za nastříkaní předního narazniku 19000 kč - 307, sundat - nastrikat - nandat....... šílená cena ( na když si za nandání, které trvá 5 minut řeknou 2500 kč - tak se té celkové ceně nedivim), ale když to pojištovna zaplatí, to by mě zajímalo co stojí nasřik celého auta.....

to je sou..... toto kebyze mi povedia tak od smiechu nezaspim.....to len blbec si da nastriekat predny naraznik na 307 za za 19000 Kč...to je sialenstvo.... aj ked ti to poistovna preplati...to je cisty odrb..... a to sa cudujem ze toto nejaka poistovna zozerie:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: marisw

u nas vide profi striekanie u znameho od 22000 Sk s farbou.... preco take lacne? no preto ze len v nasej dedine su hned traja lakirnici, vo vedlajsej dvaja a a o 2 dediny dalej c cabaj-capore 5 lakernikov....takze preto.....

:P:papa:papa

Můžu zkusit hádat kterej obor byl nejobsazenější na místním učňáku? :)

tak u nas je autickarstvo zname :myslim:myslim tak to preto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...