Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoelektrikáři to snad budou vědět....


Recommended Posts

Mám takové 2 problémy....

Koupili jsme 605 a když otevřu dveře, jedinný, co se v autě rozsvítí je osvětlení tlačítek stahování oken. Stropní svítidlo reaguje jen na spínač u řadící páky. Vzhledem k tomu, že ty tlačítka na okna svítí vím, že spínače ve dveřích jsou v pohodě. Není to spínaný relátkem, které by bylo špatný? Popř. které to je?

Druhá věc je, že mě nejde elektrika do teploměru a hodin. Nefungují i když jsem dal druhý. Je to asi rozebrat palubovku a překontrolovat dráty, že?

Jinak pojistky jsou všechny v pořádku......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překopaný to není. Co jsem se díval, ani šroubky na palubovce nejsou nějak moc dodřený. Beru to jako "kosmetickou" záležitost. Jezdí to hezky a za 5,5 l nafty v kombinovaným provozu. Na krásných kolech a jinak bez závad za 25 000,- si myslím, že zas nic tak strašidelnýho neřeším.....;)

Snad to bude relátkem, a přecvaklým drátkem. Jen vědět, kterej by to měl být na těch hodinách. Je jich tam povícero.....:myslim

[upravil dne 2/2/08 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Relátko tu lampičku určitě nespíná... To se jen ukostřuje...

Ta lampička, určitě to znáš z 405, má víc poloh a ty kontakty tam dost často oxidujou, na 309 to bylo furt...

Takže s ní zkus zahýbat, prostříknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Mám takové 2 problémy....

Koupili jsme 605 a když otevřu dveře, jedinný, co se v autě rozsvítí je osvětlení tlačítek stahování oken. Stropní svítidlo reaguje jen na spínač u řadící páky. Vzhledem k tomu, že ty tlačítka na okna svítí vím, že spínače ve dveřích jsou v pohodě. Není to spínaný relátkem, které by bylo špatný? Popř. které to je?

Druhá věc je, že mě nejde elektrika do teploměru a hodin. Nefungují i když jsem dal druhý. Je to asi rozebrat palubovku a překontrolovat dráty, že?

Jinak pojistky jsou všechny v pořádku......

Tak s tím osvětlením při otevřených dveří mám uplně stejný problém.Jelikož jsem nad tym strávil hodně času a na nic nepřišel,tak jsem to nechal být.Je to jen detajl.Ale kdyby jsi na to náhodou přišel,určitě to sem hod at jsme chytřejší.:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus prověřit kontakty na spínači osvětlení na středovém panelu. Taky mi to blblo a bylo to jimi. Jinak by mohl blbnout něšjaký kontakt na zpožďovači osvětlení. Při otevření dvěří spíná relé (u mně) jen červené lampičky v tapecu, vlastní osvětlení asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...