Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ekonom. režim


Zbyňa1

Recommended Posts

Chci se zeptat jestli někdo neví , zda reaguje ekonom režim kromě rádia taky na zapomenutá rožlá tlumená světla ? Dnes jsem viděl jednoho řidiče 406-ky který po přijetí na parkoviště zamknul dalkačem auto , světla mu zustali svítit a sami asi tak po dvou minutách zhasli. Za chvili poté přišel a jak nastartoval , světla začali svítit a borec odjel . Jak to udělal , co tam asi měl namontovaný navíc...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Mel asi funkci comming home a aut. rozsviceni.

jj přesně tak , nema to s economy modem nic společne , ma jen BSI s podporo techto funkci, rovnou pišu že pokud to chceš taky tak musiš na diagnostiku a tam ti povi zda to tvoje bsi umi.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda , už jsem myslel , že by to fungovalo jako aut. zapínání světel. :(

Jen podotýkám nebyl to nový model !

Ale stejně mě zajímá jestli by se ty světla vypnuli nebo jestli by to vybilo baterku ? Kdo se obětuje a vyzkouší to :D

[upravil dne 2/2/08 Zbyňa1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Škoda , už jsem myslel , že by to fungovalo jako aut. zapínání světel. :(

Jen podotýkám nebyl to nový model !

Ale stejně mě zajímá jestli by se ty světla vypnuli nebo jestli by to vybilo baterku ? Kdo se obětuje a vyzkouší to :D

[upravil dne 2/2/08 Zbyňa1]

tak mě napadlo , nebylo to moje auto ?:D ikdyž v 3umperku jsem nebyl ani nepamatuju

v tom odkaze si z prvniho prispevku stahni to video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim te. comming home se musi pokazde kdyz opustis auti aktivovat a to nasledovne. klic do polohy I pak podrzet knoflik na konci packy svetel asi 2 vteriny pak klicek vytahnout a bliknut dalkovyma svetlami a zmknut auto. stretavacky pak ostanu sviti presne 1 minutu a pak same zhasnu. funcke auomat.rozsviceni svetel po startu se da aktivovat jen cez DIAG 2000 :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

zdravim te. comming home se musi pokazde kdyz opustis auti aktivovat a to nasledovne. klic do polohy I pak podrzet knoflik na konci packy svetel asi 2 vteriny pak klicek vytahnout a bliknut dalkovyma svetlami a zmknut auto. stretavacky pak ostanu sviti presne 1 minutu a pak same zhasnu. funcke auomat.rozsviceni svetel po startu se da aktivovat jen cez DIAG 2000 :papa:papa

Neviete dakto ako zistit ci to mam aj ja?

Ale asi len diagnostika cooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuto funkciu maju LEN auta s MUXom...t.j. od modeloveho r.2002.

:papa

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Ericce

zdravim te. comming home se musi pokazde kdyz opustis auti aktivovat a to nasledovne. klic do polohy I pak podrzet knoflik na konci packy svetel asi 2 vteriny pak klicek vytahnout a bliknut dalkovyma svetlami a zmknut auto. stretavacky pak ostanu sviti presne 1 minutu a pak same zhasnu. funcke auomat.rozsviceni svetel po startu se da aktivovat jen cez DIAG 2000 :papa:papa

Neviete dakto ako zistit ci to mam aj ja?

Ale asi len diagnostika cooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Tuto funkciu maju LEN auta s MUXom...t.j. od modeloveho r.2002.

:papa

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: Ericce

zdravim te. comming home se musi pokazde kdyz opustis auti aktivovat a to nasledovne. klic do polohy I pak podrzet knoflik na konci packy svetel asi 2 vteriny pak klicek vytahnout a bliknut dalkovyma svetlami a zmknut auto. stretavacky pak ostanu sviti presne 1 minutu a pak same zhasnu. funcke auomat.rozsviceni svetel po startu se da aktivovat jen cez DIAG 2000 :papa:papa

Neviete dakto ako zistit ci to mam aj ja?

Ale asi len diagnostika cooo

OK...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

ale kdyz skusis ten postup jestli ses ptal na comming home tak za to nic nedas. mozna ti to bude fachat ;) a jestli na auto.sviceni tak to ti reknu jen v servisu :roker

Ty vole...zasa som to zabudol odskusat...si to musim asi na celo napisat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...