Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zmena pri nakupe ND v Peugeote


kocolid

Recommended Posts

Doteraz to fungovalo tak ze ked ste si chceli kupit nahradny diel (napr alternator) tak vam predajca ND ponukol 2 moznosti bud mozete mat novy alebo repasovany, ktory je vyrazne lacnejsi ale musite vas chybny diel vratit na sklad oni ho potom poslu naspet do vyroby a tam ho opravia... Ibaze teraz je to tak aj pri kupe noveho dielu musite ten stary vratit inak budete platit pokutu 2500-5000 Sk toto by malo platit od 2.1.2008 . prikladam foto tohoto oznamu...

http://213.215.107.74/fotoalbumy/102/328/mf_102328722_38a13c39e888c82fafca7c7822e83ed8.jpg

[upravil dne 2.2.08 kocolid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je snad blbost,abych když si jdu koupit cokoliv nového na auto,musel starý díl odevzdat?To by si asi potom většina koupila je díly na opravu,ložiska,můstek nebo regulátor.Neslyšel jsem že by odešlo něco jiného,tak aby nešel opravit (konkrétně altik).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

To je snad blbost,abych když si jdu koupit cokoliv nového na auto,musel starý díl odevzdat?To by si asi potom většina koupila je díly na opravu,ložiska,můstek nebo regulátor.Neslyšel jsem že by odešlo něco jiného,tak aby nešel opravit (konkrétně altik).

Jsou to věci jako alternátor, startér poloosa a spojka.

Snad sem na nic nezapoměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bittnerj

to je ale proti obchodnímu zákoníku-dokonce se tam jasně praví,že pokud ti něco na čemkoliv vymění jsou povinni ti vyměněný díl vrátit-tak nebuď srab a vzdoruj

Máš dvě možnosti buď si koupíš nový a starý si mužeš nechat a nebo repasovaný s tím že starý vrátíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Je to tak. Pokuď koupite repasovaný díl tak musíte starej vrátit. Pokud starej nevrátíte tak vám bude naučtovaná tzv. kauce. Při vrácení starého dílu bude kauce vrácena.

Přečti si znova, co píše:

"Ibaze teraz je to tak aj pri kupe noveho dielu musite ten stary vratit "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: čakom

Je to tak. Pokuď koupite repasovaný díl tak musíte starej vrátit. Pokud starej nevrátíte tak vám bude naučtovaná tzv. kauce. Při vrácení starého dílu bude kauce vrácena.

Přečti si znova, co píše:

"Ibaze teraz je to tak aj pri kupe noveho dielu musite ten stary vratit "

Ale to jen nějaké. Je to jen vyjmečně co vím. není to u všeho. Především repas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Ale to jen nějaké. Je to jen vyjmečně co vím. není to u všeho. Především repas.

No a není to divný? Proč bych si nemohl koupit novou věc bez toho, abych někam nosil starou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: čakom

Ale to jen nějaké. Je to jen vyjmečně co vím. není to u všeho. Především repas.

No a není to divný? Proč bych si nemohl koupit novou věc bez toho, abych někam nosil starou?

To beru když koupíš novou tak starou si nechat. To mají trochu nedomyšlený:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

To beru když koupíš novou tak starou si nechat. To mají trochu nedomyšlený:myslim

A to je přesně to, na co si tady kocolid stěžuje. Dokonce o tom má i nějaké vyjádření, jen mi nefunguje ten odkaz na něj. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: čakom

To beru když koupíš novou tak starou si nechat. To mají trochu nedomyšlený:myslim

A to je přesně to, na co si tady kocolid stěžuje. Dokonce o tom má i nějaké vyjádření, jen mi nefunguje ten odkaz na něj. :nevim

Mě taky ne:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: dýzl

To je snad blbost,abych když si jdu koupit cokoliv nového na auto,musel starý díl odevzdat?To by si asi potom většina koupila je díly na opravu,ložiska,můstek nebo regulátor.Neslyšel jsem že by odešlo něco jiného,tak aby nešel opravit (konkrétně altik).

Jsou to věci jako alternátor, startér poloosa a spojka.

Snad sem na nic nezapoměl.

motor a turbo na kauci jsem řešil minuly tyden .:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...