Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nevíte, kde sehnat tyto sedačky z 306ky???


Stifler

Recommended Posts

Právě jsem se rozhodl, že tyhle červenočerný sedačky jsou do mýho GTička to nej...neví někdo z vás, kde by se daly sehnat?Nechat si dělat potahy se mi nechce, není to ono.

306_Champion_USA_bk_int.jpg

Edit: samozřejmě bych to bral jen jako komplet i se zadníma dělenýma + opěrkama hlavy ;)

[upravil dne 2/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler: mno, vzhledem k tomu, že jsou z limitovaný série, tak narazit na ně někde na vraku je téměř nesmysl, prostě titěrná šance, tak já osobně bych to ošéfoval nějakým přečalouněním, kde si tam můžeš nechat dát vyšít i třeba "Stifler GTi-6" atd. a ceny jsou únosné! A máš ty potahy nový atd. atd ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Stifler: mno, vzhledem k tomu, že jsou z limitovaný série, tak narazit na ně někde na vraku je téměř nesmysl, prostě titěrná šance, tak já osobně bych to ošéfoval nějakým přečalouněním, kde si tam můžeš nechat dát vyšít i třeba "Stifler GTi-6" atd. a ceny jsou únosné! A máš ty potahy nový atd. atd ....

Díky. "Stifler GTi-6"-->dobrej nápad :D :D :D třeba do toho pujdu. :potlesk:super:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Tak tyhle sedačky me zaujaly už dřív kdyz jsem je viděl u jednoho člena našeho klubu:D On je ma tedy v 3 dveřovej verzi s motorem 1,4 a jeho nick je Secouver :D

ps: snad me nezabije klouček:D

Díky, zkusim mu napsat, kde k tomu přišel, jestli u čalouníka nebo měl to štěstí, že sehnal celý sedačky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: BOSSCZ

Tak tyhle sedačky me zaujaly už dřív kdyz jsem je viděl u jednoho člena našeho klubu:D On je ma tedy v 3 dveřovej verzi s motorem 1,4 a jeho nick je Secouver :D

ps: snad me nezabije klouček:D

Díky, zkusim mu napsat, kde k tomu přišel, jestli u čalouníka nebo měl to štěstí, že sehnal celý sedačky. :papa

No on to koupil celý jako komplet v aute takze zadnyho čalounika neresil:D Proste je má :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...