Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pruziny 406


f3Rd@

Recommended Posts

Cau, dnes se koukam a mam z auta low-rider... :( Praskla mi pruzina. Takze resim otazku co ted. Nejake jete pruziny, nove origo nebo sportovni. Praskla mi prava predni, takze by mi stacily jen predni pruziny. Dve pruziny monroe vyjdou asi na 2200Kc, ojete nevim, do tech se mi ani nechce a ted sportovni... Nevim jakou znacku jo a jakou ne. Nasel jsem Ventury, sada na cele auto za 2700,- coze je supr cena, nevim ale jestli je to schopna znacka, nebo to radeji nebrat... Maji je tady http://www.tuning-centrum.cz/index.php?feMenu=product&prodSelected=29404

Nebo jestli vzit treba Weitec co stoji 2x tolik... :myslim

Taky by me zajimalo jake je mozne snizeni kdyz zachovam seriove tlumice, jestli neni 40mm moc?

Nebo nema nekdo nahodou stare tlumice??? Docela by se mi hodily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi mezitim z tuning centra prislo tohle:

Dobry den,

pruziny Ventura nejsou az tak uplne zname, jako napriklad HR, nebo Weitec,

avsak jejich kvalita neni nijak spatna, na tyto pruziny neevidujeme zadnou

reklamaci. Pouziti stavajicich tlumicu se doporucuje do maximalne 40 mm

snizeni

S pozdravem Jan Šretr - TUNING-CENTRUM.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době je těch pružin nějak moc. Jestli chceš někdy v budoucnu dávat sportovní tak je kup rovnou ja tam mám ve předu Weiteci a teď o víkendu je budu dávat i dozadu.

Zatím žádnej problém.

[upravil dne 1.2.2008 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: f3Rd@

Nj, asi je objednam a bude... akorat bych se mrknul na stranky vyrobce, jenze je nemuzu najit - pomuze nekdo?

Jakýho výrobce?

Ventura

Aha, tak o těch nic nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jeste jsem se chtel zeptat, jestli na 2.0HDI muzu pouzit ty co jsou doporucovane na 2.1TD, viz link nahore. Bo primo na HDI tam nemaji.

To jde asi hlavne o vahu, ne? Jinak je par dilu co maj ty motory podobny, aspon starej model. A nebo jde o vykon a ten je taky stejne, tkz si myslim ze jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: f3Rd@

Jeste jsem se chtel zeptat, jestli na 2.0HDI muzu pouzit ty co jsou doporucovane na 2.1TD, viz link nahore. Bo primo na HDI tam nemaji.

To jde asi hlavne o vahu, ne? Jinak je par dilu co maj ty motory podobny, aspon starej model. A nebo jde o vykon a ten je taky stejne, tkz si myslim ze jo.

Já bych řekl, že tam přece jen o tu váhu půjde. Berlingo má taky jiný pružiny 1.9D a 2.0HDi jak v serii tak v aftermarketu. Teda aspoň si to myslím podle našich firemních. Opravte mě pokud se pletu.

Ha, Ferda byl rychlejší. :)

[upravil dne 1.2.2008 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

právě mám auto v servisu na výměnu pružin... dávají mi tam weitecy -40mm na obou nápravách... když se dívám na to snížení 25mm, tak mám celkem strach jak to bude u mně s -40mm vypadat... aby to nebylo moc nízko :( budu tam mít 225/40 18...

CO TVRDOST PODVOZKU? ZMĚNILA SE NĚJAK VÝRAZNĚ?

[upravil dne 10/3/2008 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...