Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alternátor?


viktor

Recommended Posts

Zdravím a prosím o radu;) včera ráno jsem jel do práce rozsvítila se kontrolka baterie a když jsem jel z práce odpoledne domů tak asi po 2 km se mi začali rozsvicovat různé kontrolky a po dalším cca 1 km pomalu zhasínali rozblikali se varovné blinkry rozsvítila se kontrolka STOP tak jsem zastavil a už nenastartoval.Na baterce je 11.6 voltu tak ji nabíjím ale mám pocit že odešel alternátor.Zajímalo by mě jak zjistím že je alternátor pryč?Měl by údajně dávat přes 14 voltů jak to změřím?Do alternátoru vede 1 silný drát(patrně z baterie) a do štekru na alternátoru 1 slabý drátek.Díky za rady:super P8072.0Hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to ale nenatočil.Nabiju baterku a zkusim to natočit jenže nabiječka je taková mrcha malá max. 3.5A a baterka je 70 takže až zítra.Takže jestliže to zítra natočím tak mám změřit baterii a když bude altik o.k tak bych měl naměřit cca přes 14V a pokud tolik nenaměřím tak je altik k.o?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: viktor

naštěstí mám náhradní alternátor ale chtěl bych vědět na jakých svorkách to změřím.Jinak sám to nevyměním k alternátoru je hooooodně špatný přístup a to jen zezdola:myslim

altik odmerias tak ze pripojis cervenykabel Voltmetra na +pol baterky a cierny kabel das na minus.

Na meraku by si mal namerat min 14.0 Volta.

je rozdiel ci na volnobeh alebo pri 2000ot/min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při jakých otáčkách jsi měřil? Při volnoběžných nebo zvýšených? Při volnoběžných otáčkách nebude nabíjet alternátor baterku skoro nic, to bude ukazovat tolik kolik je napětí na akumulátoru. Připoj měřák na akumulátor a přidávej plyn, napětí na baterce by se mělo plynule zvyšovat až na maximum 14,4V nebo tak nějak. Pokud tam zústane napětí stejné jak při volnoběhu, je špatný alternátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Při jakých otáčkách jsi měřil? Při volnoběžných nebo zvýšených? Při volnoběžných otáčkách nebude nabíjet alternátor baterku skoro nic, to bude ukazovat tolik kolik je napětí na akumulátoru. Připoj měřák na akumulátor a přidávej plyn, napětí na baterce by se mělo plynule zvyšovat až na maximum 14,4V nebo tak nějak. Pokud tam zústane napětí stejné jak při volnoběhu, je špatný alternátor.

kdepak, musi dobijet i od volnobehu, sice nedobiji na "plno", ale dobijet MUSI :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...