Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čirá optika - pomoc s výběrem


badisak

Recommended Posts

Zdravím všechny,

rozhodl jsem se, že na svýho Pažouta koupím čirou optiku s Angel eyes, jenže se nemůžu rozhodnout s výběrem :myslim. Jestli černé nebo chromové. Auto je zeleno-černé barvy viz. foto (foceno mobilem, takže žádná extra kvalita)

dsc00409jj6.jpg

Proto prosím o pomoc s výběrem z těchto dvou.

Ještě víc by mě pomohlo, pokud někdo máte auto stejné barvy a podobnou optiku , abych viděl jak to vypadá.

Zde jsou ty lampy:

58224.jpg

58226.jpg

Předem dík všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba tohle :super

11_183.jpg

Černý na černym autě vypadaj fakt moc dobře, pokud bys chtěl nějaký info ohledně AE na 206ku, doporučuju stránky http://www.tuningclub206.com , resp. jejich forum, popsali jsme tam s tim spoustu stránek... (abys viděl fotky, je třeba se zaregistrovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

MirasCC: origa mas preci taky chromovy ciry ne??..

Jj, jasně to je pravda. Možná že hrozně není úplně správně zvolený slovo, ale černý zkátka vypadaj imho líp :) Nějak chrom moc nemusím, ono chromovejma lampama to začíná, pak sou chomový kličky, chromová lišta nad poznávačkou, chromový zadní lampy a pak to vypadá fakt hrozně :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he, potrefená husa se vždycky ozve, že? :aut

Ale vůbec ne, tvoje kára je v pohodě. Na světlým podkladu to tak nedráždí, navím máš ještě hodně daleko k tomu, abys s chromem přeháněl.

Myslím že svůj názor na chrom nejlíp vyjádřím obrázkem:

30830_800x600x75.jpg

30829_800x600x75.jpg

[upravil dne 1/2/08 MirasCC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé! Tak tohohle mamlase s autem olepeným nalepovacím instantním Tesco tuningem už jsem několikrát viděl v ČB, nicméně fotka zajízdy z mobilu nebyla úplně nejkvalitnější. Tohle je fakt děs, hlavně ta imitace výfuku na tom zadním nárazníku mně dostává... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...