Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hádanka na dobrou noc :-)


*jose_106*

Recommended Posts

Tak jsem se právě vrázil s Brasilera (pro ty co neznají: jedna z těch restaurací, kde zaplatíte paušál a cpete se, dokud Vám není špatně) a ač večer s přítulkou byl moc příjemný, z přecpání mi trochu špatně je a navíc jsem musel celou dobu poslouchat nějakou partičku právníku od vedlejšího stolu, jak v Karibiku jezdili od ostrova k ostrovu a dělali to tam s tou a tou tam a tam tak a tak....tak mě to přivádí na jednu lehkou hádanku, kterou jsem četl. Přeji každému z nás příjemnou noc s přítulkou, manželkou, ....každému jak příjemno jest, ale hlavně strávenou bez obav těch ztroskotanců níže :)

HÁDANKA:

Na pustém ostrově ztroskotali dva muži a dvě ženy. Nudí se, a tak si chtějí užít. Protože času je spusta, tak by rádi ozkoušeli všechny (hetero) možnosti.

Problém je, že každý z nich má jinou pohlavní chorobu, a pokud by se někdo z nich nakazil ještě další nemocí, tak by to těžko přežil. Mají dva kondomy, které si muži přivezli.

Jak si mají sex a používání kondomů naplánovat, aby každá žena spala s každým mužem, ale zabránili přenosu nemoci?

(Kondomy jsou ideální, vydrží toho hodně, ale použitá část kondomu nemůže přijít do kontaktu s částí jiného těla)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na tom pustým ostrově je to asi jedno, než tam někdo připluje tož natáhnou paprče všichni.

Je ale zajímavý zda se při výpočtu počítá se 2ma pohlavníma chorobama - kapavka a syfl, nebo ještě navíc HIV/AIDS. Tzn. se 3ma ??? V přepočtu na 4 lidi ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám ten pocit, že je tu poslední dobou docela dost hádanek, ale tím líp, alespoň to není stereotyp:super Jinak tady bych to viděl tak, že jednu si dá s kondomem a druhou bez a to pěkně rychle, než bude šňupat hlínu:aut...........Jinak super řešení má i Marisw, to si pamatuju i z Četnických humoresek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: marisw

po každom čísle si každý svoj kondom preperie v slanej morskej vode.:D

a nebude po té slané vodě opruzelej:D

ONI TO PEKNE ZVLADNU...PO PORIADNOM PREPRATI JE RAZ DVA SUCHY.....NALEPENU VYSCHNUTU SOL OBUCHAJU O PALMU, TA VYPADA, A MOZU IST JASIT ZNOVA :super:papa

A AK ICH BUDE PREDSA STIPAT, VTAKY SI UMYJU V KOKOSOVOM MLIEKU A VYTRU PALMOVYMI LISTAMI:D

[upravil dne 1/2/08 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Tommy306

neřeknu řešení, ale napovím..vzpomeňte si na film Prci,prci.. co tam ta holka s flétnou radila (pro přiškrcení);)

to uz bolo davno co som ten film videl......to si asi nespomeniem.....

"..použij dva kondomy na sobě, nebudeš tak rychle.."

za trochu jiným účelem se to dá použít v téhle situaci;)

[upravil dne 1/2/08 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...